Chcesz zaimponować mężczyźnie? Nigdy nie rób tych rzeczy! Cz.1

Zwracanie uwagi wyśnionego mężczyzny czasami idzie o krok za daleko - w kierunku zmiany wyglądu, a nawet punktu widzenia. Niektóre kobiety zrobią wszystko, aby zaimponować mężczyźnie. Niestety czasami starania przynoszą zupełnie odwrotne efekty.

iStock-497120990.jpg

W tym, że kobieta chce imponować mężczyźnie, nie ma nic złego, ale tylko do momentu, kiedy działania te sprawiają, że czujesz się dobrze w swojej skórze. Poza wszystkimi staraniami, uznanie w oczach mężczyzny zdobędziesz, będąc przede wszystkim pewną siebie i zadowoloną z tego, kim jesteś.

Mimo tego flirt i randki mogą zamienić się w swego rodzaju grę. To właśnie w tych momentach jesteś narażona na podejmowanie złych decyzji, przez które w oczach mężczyzny możesz wyglądać na zdesperowaną.

Nie graj niemądrej

Podczas randki mężczyzna może wpaść w wir opowiadania o historiach lub faktach, które dobrze znasz. Jakiegokolwiek tematu by nie poruszał, nie pozwól mu edukować się godzinami. Bądź uprzejma i pozwól mu zakończyć temat, zwłaszcza jeśli jest to, coś trywialnego, ale daj mu do zrozumienia, że również masz rozległą wiedzę na ten temat. Między byciem miłym słuchaczem a przeinaczeniem swojego poziomu inteligencji jest cienka linia. Pamiętaj, aby nigdy nie dać się złapać w pułapkę zrobienia z siebie mało inteligentnej, nieznającej życia kobiety. Nie ma sensu w ten sposób imponować mężczyźnie, tylko po to, aby poczuł się mądrzejszy. W oczach mężczyzny wydasz się o wiele bardziej interesująca, jeśli będziecie mogli rozmawiać! Bądź dumna ze swojej światowości oraz wiedzy. Chcesz spotykać się z kimś, kogo przyciąga wyłącznie Twoja uroda? Czy również Twój piękny umysł?

Nie udawaj, że nie jesteś głodna

Przyznaj, że Tobie również się to zdarzyło! Oczywiście istnieją ludzie, którzy najadają się sałatką lub miseczką zupy, więc jeśli Twój żołądek jest najedzony posiłkiem wielkości przystawki, szanuj go. To sama rada dotyczy kobiet, które mają większy apetyt! Z różnych, nieznanych przyczyn, wiele kobiet uważa, że w oczach mężczyzny są atrakcyjniejsze, jeśli na randce zjedzą mniej. Może chcą wyglądać na dbające o zdrowie? Może nie chcą, aby randka była droga? Żaden z tych powodów nie jest na tyle ważny, aby udawać mniej głodną, niż jesteś! Jeśli zgodziłaś się na wspólny posiłek, nie ukrywaj przed mężczyzną swojego apetytu!

Nie zakładaj maski z makijażu

Na kilka dni przed randką nie możesz uciec przed prześladującymi Cię filmami instruującymi, jak się malować? Przez dziesięciolecia kobiety ślepo zaczęły podążać za trendami, które nie zawsze pasują do ich osobowości. Oczywiście nie ma nic złego w makijażu, jeśli kobieta czuje się przezeń pewniejsza siebie. Szkopuł tkwi w różnicy, która występuje między malowaniem się a malowaniem siebie na nowo i tworzeniem zupełnie nowej postaci. Twoje naturalne piękno wystarczy, aby zachwycić mężczyznę. Jeśli tak się nie stanie, świadczy to tylko o tym, że nie jest on Ciebie wart.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 29.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×