Co kobiety chciałyby najbardziej ukryć przed mężczyznami? Sprawdzamy!

Zobacz, czego kobieta nigdy nie powie mężczyźnie.

iStock-175496251.jpg

Kobiety i mężczyźni są zasadniczo tacy sami

W 2015 roku w jednym z artykułów brytyjskiego dziennika "The Guardian", badania Uniwersytetu w Tel Awiwie, dotyczące różnic między mózgami mężczyzn i kobiet podsumowano w ten sposób: żeńskie i męskie mózgi są zasadniczo takie same, ale ludzie różnią się między sobą wszystkim, a to daje nam nadzieję. Argumenty, których użyto do potwierdzenia postawionych tez, potwierdzają, że płeć jest bardziej konstrukcją społeczną niż imperatywem biologicznym. Tak więc mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus? Nie, wszyscy jesteśmy z Ziemi i wszyscy mamy pewne podobieństwa i różnice. Każdy z nas jest wyjątkową mozaiką.

Dobroć jest atrakcyjna

Która kobieta nie marzyła kiedyś o złym chłopcu? W dzisiejszych czasach to raczej przemijająca fascynacja niż świadome wybory. Specjaliści sugerują, że kobiety pociągają agresywne cechy mężczyzn i powodują w ich mózgach natychmiastową gratyfikację seksualną, natomiast podobnie szybko są odpychane przez myśli o długoterminowych szczęśliwych związkach. Kobiety lubią miłych mężczyzn i uprawiają seks z mężczyznami życzliwymi. Owszem kobietom zdarza się przebywać w towarzystwie "ostrych" facetów, ale najprawdopodobniej z potrzeby strachu lub "dołądowanie" emocjonalnego, nie dlatego, że im się to na dłuższą metę podoba.

Niechlujny styl nie jest uroczy

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy wyglądają dobrze, więc brudne trampki i stare jeansy nie wchodzą w grę. Jednak należy pamiętać, aby nie przesadzić, bo powiedzenie szata czyni człowieka, często jest materializowane zbyt hiperbolicznie. Pamiętaj, że ubrania powinny być najmniej interesującą rzeczą w mężczyźnie, a jeśli w przypadku tego, z którym zaczęłaś się spotykać, jest odwrotnie, powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Czyste i schludne ubrania są mile widziane, ale jeśli stają się priorytetem, koniec końców nawet one nie sprawią, że będzie wyglądał w Twoich oczach dobrze.

Panu Perfekcyjnemu mówimy NIE! 

Ludzie doskonali w każdym calu są nudni. Udawanie, że ma się nieskazitelną osobowość, aby dostać się do sypialni kobiety, jest oszustwem. Nikt nie jest doskonały, a niedoskonałości czynią życie i relacje międzyludzkie ciekawszymi. Ukryte prawdy wyjdą na jaw prędzej czy później, więc jeśli już na pierwszej randce masz do czynienia z "Panem Perfekcyjnym", uważaj!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 04.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×