Czego nie wolno robić partnerowi w towarzystwie innych?

Niektóre zachowania mogą doprowadzić nawet do rozstania...

poczatekzwiazkudsfjskj.jpg

Miłość to nie tylko namiętność i wzajemne porozumienie. Bez względu na to, jak długi staż ma Twój związek, istnieją pewne zasady, których powinnaś przestrzegać w kontakcie ze swoim partnerem. Niektóre zachowania bardzo trudno wybaczyć, nawet jeśli na początku nie zwracamy na nie uwagi. Sprawiają, że nawet z pozoru udany i szczęśliwy związek może się szybko zakończyć. Tych czterech rzeczy nigdy nie możesz robić partnerowi w towarzystwie innych:

Krytykowanie

Jeżeli nie podoba Ci się coś w zachowaniu ukochanego, oczywiście możecie o tym porozmawiać we dwoje, jednak nie zwracaj mu uwagi w towarzystwie. Bez względu na to, jak bardzo Cię rozdrażnił, wśród innych powinnaś być wobec niego lojalna. Twoja druga połówka powinna wiedzieć, że może liczyć na Ciebie w każdej sytuacji. Publiczna krytyka zaburza poczucie wartości każdego z nas.

Ujawnianie tajemnic

Jeżeli o jakiejś sprawie wiecie tylko wy dwoje, oznacza to, że partner miał powód, aby zachować ją w tajemnicy. Fakt, że obdarzył Cię zaufaniem nie oznacza, że możesz to wykorzystywać. To samo dotyczy mówienia innym o intymnych sprawach drugiej połówki. Takie zachowanie skutecznie niszczy Wasz wzajemny szacunek do siebie. Weź pod uwagę, że gdyby ukochany chciał opowiadać o swoich problemach innym, z pewnością zrobiłby to.

"POPRAWIANIE"

Nawet jeśli Twój ukochany z jakiegoś powodu się myli, nie koryguj go w trakcie publicznej dyskusji. O jego pomyłkach możecie porozmawiać później na spokojnie. Staraj się również nie wchodzić partnerowi w słowo- sama też tego nie lubisz, prawda? W ten sposób dajesz znać otoczeniu, że ukochany nie mówi o niczym ważnym.

POrównywanie 

To nieprawda, że jedynie mężczyźni oglądają się za innymi kobietami. Zastanów się, jak często zdarza Ci się porównywać publicznie swojego ukochanego do innych mężczyzn? Takie zachowanie prędzej czy później doprowadzi do zachwiania samooceny partnera i sprawi, że poczuje się on niepewnie w związku.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 16.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×