Czym tak naprawdę martwimy się tuż przed ślubem? To spotyka prawie każdą z nas...

Poznajcie najnowsze wyniki badań...

przedslubem.jpg

Znalazłaś już mężczyznę życia i z niecierpliwością czekasz na zaręczyny i ślub? Jesteś prawdziwą szczęściarą, jednak musisz pamiętać, że z organizacją ślubu wiąże się ogromny stres, który sprawia, że w naszej głowie pojawia się wiele wątpliwości. 

Internauci korzystający z serwisu Whisper postanowili podzielić się swoimi obawami związanymi ze ślubem. Ankietowani zgodnie przyznali, że zastanawiają się, czy ich wybranka lub wybranek to faktycznie "jedyna, wielka miłość"- w końcu nie ma sposoby, żeby to sprawdzić.Ze względu na to, że organizacja uroczystości ślubnej wymaga wielu stresów, narzeczeni zwykle zaczynają się kłócić- to właśnie wtedy kończy się sielanka i zaczynają się prawdziwe problemy... Zwykle jest to pierwszy moment, kiedy narzeczeni poznają się z zupełnie innej strony.

"Ślub już niebawem, a ja mam wrażenie, że wszystkie przygotowania spoczywają na moich barkach. Nie wiem, czy dotrwamy  razem do uroczystości"- przyznaje jedna z internautek.

Wiele par zastanawia się również, czy ich wielka miłość nie zamieniła się w zwyczajną przyjaźń i partnerstwo. Okazuje się, że przygotowania do ślubu sprawiają, że cały romantyzm znika... 

"Za kilka miesięcy mam wyjść za mąż. Kocham mojego partnera, jednak zastanawiam się, czy nie jest to miłość przyjacielska"- napisała jedna z uczestniczek badania.

Co o tym sądzisz? Czy takie wątpliwości są normalne?

Zdjęcie: iStock

Źródło: Whisper.com 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 13.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×