Dlaczego niezależne kobiety są najlepszymi partnerkami?

Wielu mężczyzn uważa, że niezależność kobiet to niezwykle atrakcyjna cecha. Dlaczego? Wiedzą, czego chcą, dlatego tak dobrze odnajdują się w związkach. To, że potrafią rozwijać się na własną rękę i stanowić o sobie, nie znaczy, że nie są w stanie kochać. Oto powody, przez które niezależność kobiet, tak bardzo kręci mężczyzn.

iStock-491632628.jpg

Wie, jak egzystować bez mężczyzny

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które potrafią samodzielnie o siebie zadbać i takie, które bez wyrzutów sumienia można zostawić na jakiś czas same, aby spotkać się z przyjaciółmi. Niezależna kobieta nie ma wtedy żadnych powodów, aby złościć się na partnera, ponieważ zawsze wie, jak zorganizować sobie czas. Co więcej, zdarzają się sytuacje, kiedy wręcz zachęca partnera do zajmowania się własnymi sprawami, a jednocześnie potrafi wspaniale cieszyć się z czasu spędzonego wspólnie.

Wspiera mężczyznę w samorealizacji

Niezależne kobiety są zwykle napędzane asertywnością. Sięgają po swoje pasje, dlatego ważnym aspektem ich życia jest, aby ich partner również się realizował. Niezależne kobiety potrafią wspaniale dopingować w kwestiach zawodowych, pomimo tego, że same zajmują wysokie stanowiska. Ci, którzy chcą stanąć w walce o serce niezależnej kobiety, muszą wiedzieć, że nic jej tak nie zniechęca, jak brak ambicji.

Potrafi o siebie zadbać

Jest samowystarczalna i nie potrzebuje nikogo poza sobą, co oznacza, że u jej boku nigdy nie spotkamy mężczyzny dwadzieścia cztery godziny na dobę. Oczywiście, będzie wdzięczna za każde wsparcie i z pewnością je doceni, ale kiedy upadnie, sama podniesie się z kolan.

Pozwala mężczyźnie być sobą

Możliwość bycia sobą jest dla niezależnej kobiety bardzo ważna, dlatego nigdy nie zmusza mężczyzny do zmiany zachowania lub cech charakteru. Jest szczera i uczciwa w stosunku do samej siebie, dlatego mężczyźnie pozwala na to samo.

Przy niej mężczyzna czuje się chciany, a nie "potrzebowany"

Nie potrzebuje nikogo w desperacki sposób, dlatego relacje z nią są tak wspaniałe i jeszcze bardziej znaczące. Silna i niezależna kobieta nie wiąże się z powodu poczucia samotności, ale dlatego, że chce być z mężczyzną, docenia go i przede wszystkim kocha. Mężczyzna od czasu do czasu może poczuć się przy niej bezużyteczny, natomiast jeśli ona to zauważy, natychmiast pokaże mu, jak bardzo się o niego troszczy i przyjdzie, gdy będzie to konieczne. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 02.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×