Dlaczego syndrom „miłej dziewczyny” sprawia, że mężczyźni tracą zainteresowanie kobietą?

Jeśli przeważnie jesteś miłą dziewczyną, a Twoje zachowanie jest w zasadzie miłe aż do bólu, możesz zwyczajnie zabić zainteresowanie potencjalnego partnera i popchnąć go w ręce innej kobiety.

iStock-537311600.jpg

Czy w Twoim słowniku znajduje się słowo „nie”? Mężczyźni uwielbiają łatwe relacje z kobietami, ale jeśli zawsze uśmiechasz się wtedy, kiedy masz ochotę płakać, najwyższy czas zastanowić się nad zmianą kilku małych kwestii. Ukrywanie złych emocji ze względu na wiarę, iż mężczyźni nie lubią konfliktów, może negatywnie wpłynąć na Twoją psychikę.

Nieustanna walka z własnymi emocjami i przekonywanie się do nienaturalnych zachowań, powoduje wysyłanie pewnych sygnałów do otoczenia:

Nie jestem wystarczająco dobra! Muszę zachowywać się jak zupełnie inna osoba, aby zasłużyć na miłość mężczyzny!

Jeśli jesteś absolutnie wyczerpania poszukiwaniem odpowiedniego partnera, nadszedł czas, aby wyjść z ukrycia i pokazać światu prawdziwą siebie!

Złap się na mówieniu „tak”, kiedy myślisz „nie”

Twoje emocje i ciało zawsze, kiedy sprzeciwiasz się swoim wartościom, wysyłają Ci sygnały. Tego nie da się nie zauważyć. Weź głęboki oddech i przypomnij sobie ostatnią podobną sytuację i jej zakończenie. Zainteresowanie mężczyzny straciło na intensywności, prawda? Praktykuj mówienie jednoznacznego „nie”.

Wyraź swoje prawdziwe uczucia

Podczas rozmowy z mężczyzną, który Ci się podoba, rozwijaj krótkie sformułowania. Wyrażaj to, co naprawdę czujesz w danej chwili. Pomijając swoje własne potrzeby, dajesz mu do zrozumienia, że jesteś gotowa zrezygnować z siebie. Nie mam znaczenia- tak Twój komunikat obiera mężczyzna. Żeby uszanował Twoje potrzeby, musisz dać mu do zrozumienia, że sama siebie szanujesz. Zanim jednak otoczenie pozna Twoje wartości, powinnaś sama je zweryfikować. To właśnie wtedy pokażesz, że zasługujesz na miłość! Spróbuj, a zobaczysz, że cały Twój świat się zmieni. Kiedy zaczniesz patrzeć na siebie inaczej, mężczyźni również będą patrzyli na Ciebie inaczej. Prawdziwa, autentyczna kobieta jest w stanie przyciągnąć wymarzonego mężczyznę, jak magnes. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 27.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Amukina
trzeba być naturalnym i tyle, ja tak poznałam chłopaka na kochaj.pl - nie udawałam nikogo, byłam sobą :) i wystarczyło
Dodano: 2018-01-01 21:41:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×