Jak przestać być tą, do której nigdy nie oddzwaniają mężczyźni? Zobacz, jak z tym skończyć!

Oto trzy najlepsze sposoby na przyciągnięcie jego uwagi!

iStock-643402098.jpg

Dobrze się bawiłem- te niepozorne słowa mogą być świadectwem tego, że Wasza relacja się skończyła… zanim się jeszcze zaczęła. Kiedy mężczyzna kończy randkę tymi słowami, jest duża szansa, że następnej już nie będzie. I nie chodzi o to, że stracił swój czas na spotkanie z Tobą lub, że zrobiłaś coś nagannego. 

Miło spędziłem czas  lub podobne stwierdzenia oznaczają, że faktycznie było miło, ale nie zaiskrzyło na tyle, aby zadzwonił ponownie. Według ekspertów, kobiety mogą sprawić, aby mężczyzna chciał zadzwonić po randce. Co więcej, mogą sprawić, że nie tylko będzie chciał, ale będzie odczuwał silną potrzebę wykonania telefonu. 


Przyjdź na randkę z pozytywną energią

Nie martw się, nie ma to nic wspólnego z Twoją aurą lub metafizyczną energią. Upewnij się, że jesteś interesująca i intrygująca, szczęśliwa i urocza, pewna siebie i uprzejma. Uważaj na język ciała. Prosta postawa ciała podczas siedzenia sprawia, że wydajesz się bardziej pewna siebie. Patrz mu prosto w oczy. Mężczyzna powinien odczuwać, że jesteś zainteresowana tym, co mówi. 


Użyj wrodzonego uroku

Dla niektórych urok i umiejętność flirtowania to prawdziwe synonimy subtelności. Dla innych mogą oznaczać powłokę, która skrywa nieśmiałość. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby uosabiać silną, niezależną kobietę, która wie, kim jest. Jest całkowicie zadowolona z siebie samej. Ponieważ jesteś niesamowita, powinno zadziałać!


Zadaj kilka zabawnych pytań

Zredukuj wszystkie typowe i nudne pytania do minimum. Będziecie mieli mnóstwo czasu na następnych randkach, aby dowiedzieć się, jacy są Wasi rodzice i ile razy się przeprowadzaliście. Zadaj mu kilka wyjątkowych i interesujących pytań. Zaintryguj go. Niech marzy o tym, aby poznać tę zabawną kobietę, która przed nim siedzi. Ciekawe pytania mogą dać Ci dużo więcej informacji na temat mężczyzny, niż te, które zadaje się na banalnych randkach.

Nie pozwól, aby Twoje dotychczasowe niepowodzenia randkowe stanęły na drodze do znalezienia prawdziwej miłości. Jak każda kobieta zasługujesz na miłość za to, kim jesteś. Spakuj swoje wartości i urok i nie bój się szukać wyśnionego partnera!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 26.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×