Jak zakochać się w swoim partnerze po raz drugi?

Co zrobić, aby dawne uczucie powróciło ze zdwojoną siłą?

milosc proszenie.jpg

Czujesz, że od jakiegoś czasu jedyne, co Was łączy to przywiązanie i głęboka przyjaźń? Nie martw się- to normalny etap każdego związku. Na szczęście istnieją pewne sposoby, które pomogą Wam zakochać się w sobie jeszcze raz! Co powinniście robić?

Całujcie się

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio zdarzyło Wam się namiętnie całować? A może wymieniliście gorące pocałunki na szybkie buziaki? Całowanie sprawia, że stajecie się sobie bliżsi, a także wywołuje pożądanie. Róbcie to jak najczęściej!

Śpijcie razem

Po wielu latach związku z pewnością nie przykładacie do tego wielkiej wagi, jednak wspólne spanie ma ogromny wpływ na to, co do siebie czujecie. To jedyny moment w ciągu doby, w którym jesteście w pełni wyluzowani, nie przejmujecie się codziennymi problemami i możecie skupić się jedynie na bliskości.

Idźcie na podwójną randkę 

Swoją miłość powinniście pielęgnować nie tylko w domowych pieleszach. Spędzajcie jak najwięcej czasu w towarzystwie innych par. Zauważ, że w otoczeniu przyjaciół jesteście dla siebie serdeczni i wyrozumiali- im częściej będziecie wychodzić, tym większa szansa, że takie zachowanie przeniesiecie do domu. Poza tym wspólne wyjście pozwoli Wam spojrzeć na siebie nawzajem z dystansu! 

Rozmawiajcie... najlepiej w sypialni 

Na to, jak odbierasz swojego partnera wpływa jakość Waszego życia seksualnego. Możecie znowu poczuć motyle w brzuchu- wystarczy, że zaczniecie szczerze rozmawiać o swoich najskrytszych pragnieniach... Zawstydzajcie siebie nawzajem i nie bójcie się eksperymentów. 

Odpocznijcie 

Nic dziwnego, że zapomnieliście, co Was łączy, jeżeli Wasza codzienność polega na wspólnym robieniu zakupów, pracy i sprzątaniu. A gdyby tak rozstać się na kilka dni lub tygodni? Zobaczysz, że tęsknota sprawi, że Wasza miłość będzie jeszcze silniejsza! 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Lena Myśliwska , Wtorek 10.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Instagram is among a breed of smartphone apps which have tapped into the creative, image-based online life of young people. Click instagram video downloader free.
https://instavideo-downloader.com
Dodano: 2019-01-03 08:58:41 Zgłoś nadużycie
Anonim
Instagram is among a breed of smartphone apps which have tapped into the creative, image-based online life of young people. Click instagram video downloader free.
https://instavideo-downloader.com
Dodano: 2019-01-03 08:58:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×