Jakie zdania powinnaś słyszeć od swojego partnera?

Przynajmniej raz w miesiącu każde z nich powinno między Wami paść!

ThinkstockPhotos-504535670.jpg

Żadne z nas nie jest idealne - dobrze jest mieć tego pełną świadomość i nie oszukiwać siebie czy innych. Co równie ważne (i oczywiste), każdy z nas ma swoje problemy z pewnością siebie czy odwagą. Zadaniem Twojego mężczyzny, jak i zarówno Twoim, jest wspieranie Cię wtedy, gdy masz gorsze dni czy chwile. Dlatego naszym zdaniem, te 4 zdania powinnaś regularnie słyszeć od swojego partnera, by Twój związek mógł się rozwijać i był bardziej stabilny!

Zobacz też: Jak ważna jest dla Ciebie miłość?


„Jesteś niesamowita w tym co robisz. Wierzę, że Ci się uda.”

Nawet wtedy, gdy sama masz pełną świadomość tego, że akurat życie nie szczędzi Ci sukcesów. Zasługujesz na to, by ktoś doceniał Twoje starania. A że my kobiety lubimy tego słuchać - cóż, zatem poza samym docenianiem, powinien mówić to głośno, byś nigdy nie miała szansy w to zwątpić.


„Jestem z Ciebie taki dumny!”

Nie ważne czy dzisiaj dostałaś awans, czy po 4 miesiącach zwątpienia w siebie wyszłaś z domu i zrobiłaś krok do przodu w swoim życiu. Osoba, która mocno to podkreśli, szczególnie bardzo bliska, jeszcze bardziej podkreśli wagę tego wydarzenia.


„Nie mogę się doczekać mojej przyszłości z Tobą”.

Nie tylko w dniu Waszego ślubu, kiedy odpicowana pojawiasz się pod ślubnym ołtarzem. Również wtedy, gdy jesteś 100% oparciem dla niego, gdy miał gorszy dzień w pracy czy choruje w łóżku, a Ty otaczasz go opieką. I vice versa oczywiście.

Polecamy: Czego możesz się nauczyć w związku ze starszym mężczyzną? 


„Kochanie, zrób to o czym marzysz”.

Bywa, że nasz strach nie pozwala nam podjąć ryzyka w życiu. Twój partner, który jest przy Twoim boku i stanowi Twojego największego powiernika, powinien być świadomy tego, co dla Ciebie najlepsze. A najlepiej będzie, gdy pozwoli Ci samej o tym zadecydować, jednocześnie popierając każdą Twoją decyzję.

Polecamy: Odbiłam faceta przyjaciółce 


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: ThinkstockDodał(a): Anna Guzek , Środa 16.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×