Na te 5 sposobów mężczyzna pokazuje, że Cię kocha!

Mężczyźni i kobiety wyrażają uczucia w różny sposób. Podczas gdy kobiety mają tendencję do otwartego wyrażania tego, co w nich drzemie, mężczyźni najczęściej wybierają działania, nie słowa. Wiele tych działań pozostaje bardzo subtelnymi, dlatego zapoznaj się z listą sygnałów, którymi być może mężczyzna chce Ci dać do zrozumienia, że jest w Tobie zakochany.

iStock-613781228.jpg

Chce, abyś była szczęśliwa

Wyraża to małymi gestami. Pilnuje, aby jego ubrania były zawsze uporządkowane i często przygotowuje dla Was posiłki. Te małe gesty wymagają wysiłku, ale za każdym razem, kiedy to robi, chce Ci dać do zrozumienia, że się o Ciebie troszczy.


Często zaskakuje Cię miłymi gestami

Zakładając, że nie jest to mężczyzna, który próbuje Tobą manipulować, mężczyźni raczej nieczęsto zapewniają kobiety o tym, że ich obchodzą. Jeśli mężczyzna regularnie sprawia Ci niespodzianki i zaskakuje miłymi sytuacjami, to właśnie jedna z oznak miłości. 


Możecie rozmawiać dosłownie o wszystkim

Kiedy mężczyzna kocha kobietę, ta staje się jego najlepszą powierniczką. Z tego powodu rozmawiacie o wszelkich sytuacjach w jego pracy, o tym, czego nie może znieść w innych ludziach, o tym, co uwielbia robić - dosłownie o wszystkim. Jeżeli czujesz, że na wspólnych rozmowach moglibyście spędzać całe dnie i noce, musisz wiedzieć, że on Cię bardzo kocha.


Jeśli popełnia błąd, chce to naprawić

Zakochani mężczyźni na bieżąco rozwiązują wszystkie problemy, które pojawiają się w związku. Nie czekają, aż wrócisz z pracy lub na spadek emocji. Poruszają temat, gdy tylko wydaje im się, że nie jesteś w pełni zadowolona. Wszystko dlatego, że marzą o tym, aby znów zobaczyć, jak się uśmiechasz. 


Słucha Cię z uwagą

Każdy mężczyzna słyszy, co mówi do niego kobieta, ale problem polega na tym, że nie każdy tego naprawdę słucha. Czy podczas rozmowy, daje Ci realne wskazówki, czy są one kompletnie niezwiązane z poruszanym przez Ciebie tematem? Ponadto, jeśli czujesz, że również zależy mu na wypracowaniu zdrowej komunikacji, namawia cię do współpracy i pamięta, co mówiłaś kilka dni temu- zdecydowanie jest w Tobie zakochany!

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 25.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×