Najbardziej denerwujące zachowania kobiet, których mężczyźni nienawidzą cz.1

Zobacz, czy należysz do jednej z tych grup.

iStock-147968244.jpg

Najprawdopodobniej każda kobieta zna sytuację, kiedy przez jeden niedopuszczalny błąd, cała atrakcyjność mężczyzny znika. Niestety, okazuje się, że my również jesteśmy autorkami nieprzyjemnych sytuacji. Istnieją pewne zachowania, które dla wielu mężczyzn oznaczają koniec miłosnej przygody. 

zainteresowanie

Choć nikt nie chce wiązać się z kimś, kto osacza jak bluszcz, warto pamiętać o wykazaniu, choć minimalnego poziomu zainteresowania. Być może jesteś jedną z tych kobiet, które naprawdę zapominają o odpowiadaniu na smsy, ale to żadna wymówka dla złych manier. Partner może poczuć irytację, kiedy kolejny raz z rzędu nie odpowiesz na jego wiadomość. Nawet jeśli nie jest pilna, z pewnością doceni szybką reakcję.

Brak wdzięczności

Podobnie jak w przypadku wykazywania zainteresowania ważne, aby pamiętać o wyrażaniu wdzięczności. Słowa potrafią być potężne, dlatego wdzięczność za najmniejsze starania Twojego partnera, jest taka ważna. Może wydaje Ci się, że dla niego to oczywiste, że jesteś mu wdzięczna za umycie naczyń lub zarezerwowanie stolika na randkę, ale lepiej, abyś stanowczo to podkreślała. Wszyscy ludzie chcą być doceniani, słyszani i rozumiani. To właśnie wtedy rozluźniają się, otwierają i słuchają. Bycie zimnym murem jest jednym z najboleśniejszych zachowań, które niszczy związek. 

Zachowanie dziecka

Niedojrzałość to kolejny powód zakończenia relacji. Dziecinne zachowanie sygnalizuje brak gotowości do poważnego, długoterminowego związku. Jeśli wydaje Ci się, że Twoje zachowanie jest nieco niedojrzałe, pora na poważną aktualizację. Ukochany doceni każdy wzrost odpowiedzialności.

Nadmierne zainteresowanie telefonem

Podczas, gdy zapominanie o wyrażaniu wdzięczności lub o odpisywaniu na wiadomości jest szkodliwym zachowaniem, maniakalne korzystanie z telefonu na randkach, jest po prostu niedopuszczalne. Jeśli nie będziesz zwracała uwagi na mężczyznę, on w końcu zainteresuje się kimś innym. Pomyśli, że dajesz mu do zrozumienia, że telefon jest czymś, co kręci Cię bardziej niż on.

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 22.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×