O czym myśli Pan Młody przed ołtarzem?

Niektóre odpowiedzi Was zaskoczą!

ThinkstockPhotos-494384207.jpg

Pan Młody to równie ważna osobistość na ślubie co Panna Młoda. Tylko… mniej przeżywająca wszystko i oczywiście nieco wycofana w cień gwiazdy przyjęcia. Zwierzenia mężczyzn, którzy stali pod ołtarzem odnośnie myśli, jakie pojawiły się w ich głowach mówią jednak wszystko, co chcielibyście wiedzieć o tym podziale. Oto najlepsze z nich!


“Oto moja ukochana… chce mi się płakać” - podobno gdy Pan Młody zobaczył swoją lubą w drzwiach kościoła musiał walczyć z łzami. Oczywiście z łzami wzruszenia. Jak się potem okazało przeżył ten moment bardziej niż żona.


“Tylko nie upadnij, proszę!” - Panna Młoda była nieco przy kości gdy brała ślub. Jej troskliwy mąż stojący pod ołtarzem bał się, że upadnie… i narobi hałasu na całą świątynię. Podobno nawet trzymał kciuki za żonę. To się nazywa wspierający partner!

Sprawdź: Kiedy rodzina naciska na ślub...

“Możemy już zjeść?” - dosyć popularne, jakby się tak rozejrzeć. Wiadomo nie od dziś, że ceremonie ślubne mają to do siebie, że potrafią się mocno przedłużać, co przy niewielkiej dawce stresu może powodować napad wilczego głodu.


“Czy widać, że się spociłem?” - cóż. Ciężko to skomentować. Zdarza się najlepszym, a w tym dniu z pewnością jest ciśnienie by wyglądać tylko lepiej.

Polecamy: Ślub kościelny po cywilnym 


“Nie mogę powstrzymać śmiechu” - Pan Młody miał problem z uspokojeniem się przez nerwy. Podobno po cichu chichotał, zasłaniając się ręką. 


“Dzięki Bogu! Przyszła!” - nie tylko kobiety miewają ogromne obawy przed ślubem odnośnie niespodziewanej zmiany decyzji przez drugą połówkę. Również mężczyzn stresuje odrzucenie względów, szczególnie w towarzystwie najbliższych.

Zobacz: ŚLUB JAK Z BAJKI: Ile zaoszczędzisz na skromnym weselu?


Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 09.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Ślub kościelny po cywilnym

    Ślub kościelny po cywilnym

    Jestem z mężem po ślubie cywilnym. Zależy mi również na wzięciu ślubu kościelnego. Zauważyłam jednak, że mój mąż trochę się od tego wymiguje i ciągle przekłada terminy. Czy coś… czytaj więcej