On mnie zdradził z przyjaciółką!

Zdrada to ból nie do opisania. Do poskładania złamanego serca potrzebny jest czas i wsparcie rodziny i przyjaciół. Jednak, co zrobić w sytuacji, kiedy zdradzą Cię dwie najbliższe Ci osoby - on i Twoja przyjaciółka? Zobacz, jak pozbierać się po zdradzie, aby znów cieszyć się życiem.

iStock_77044907_SMALL (1).jpg

Cztery na pięć polskich związków doświadcza zdrady. Mowa o zdradzie występującej pod każdą postacią. Fizyczną, emocjonalną czy nawet internetową. Zdrada partnera z najbliższą przyjaciółką, jest najprawdopodobniej jedną z najtrudniejszych możliwych zdrad do przeżycia.  Kobiety, które są zdradzane z przyjaciółkami, na lata tracą zaufanie do najbliższego otoczenia. Czują się odrzucone nie tylko przez miłość, ale także przez osobę, którą darzyły największym zaufaniem. Odczuwają podwójny ból. Co robić, kiedy między nim, a Tobą pojawiła się trzecia osoba i jest nią Twoja była najwierniejsza przyjaciółka?

TO NIE TWOJA WINA! 

Pamiętaj, że zdrada jest zjawiskiem potępianym społecznie. Absolutnie nie powinnaś obwiniać się za to, co się stało! Nie miałaś z tym nic wspólnego. To nie Twoja wina, że Twój partner miał ochotę na skok w bok i za cel wybrał akurat Twoją przyjaciółkę, a ona nie miała nic przeciwko temu! Twoja przygoda z tymi dwiema osobami powinna zakończyć się już teraz, w tym momencie, jak najszybciej. Nie proś o wybaczenie i powrót, bo nie zrobiłaś nic złego. Zdrada jest powodem rozpadu wielu związków, ale niektórzy starają się jeszcze odbudować związek i niestety najczęściej są to kobiety, które zostały zdradzone. Jeśli usprawiedliwiasz swojego partnera i szukasz przyczyn jego zdrady w sobie, jesteś w ogromnym błędzie. Pamiętaj, partner, który zdradził raz, będzie zdradzał zawsze!

POMOC SPECJALISTY 

Zdrada to ogromny cios wycelowany w pewność siebie i samoocenę kobiety, która padła ofiarą podłych zachcianek osób, które były dla niej najbliższe. W takiej sytuacji warto jest wybrać się po pomoc do specjalisty. Z pewnością przeanalizuje on na chłodno Twoją sytuację i udzieli Ci profesjonalnego wsparcia, które  jest Ci teraz potrzebne.

SAMOREALIZACJA  

Zadbaj o siebie pod względem fizycznym, duchowym i psychicznym. To właśnie teraz jest czas na zebranie wszystkich sił i wykorzystanie ich do realizacji zaplanowanych marzeń i celów, na które wcześniej nie miałaś czasu. Wiem, że wydaje Ci się, że Twoje perspektywy na życie nie są obiecujące, tak jak wyglądały przy nim, ale pomyśl, że równie dobrze w fantastyczny sposób możesz realizować się sama!

CZAS 

Prawdopodobnie jesteś rozżalona i kierują Tobą złość i ból. Pamiętaj, że nie powinnaś podejmować żadnych kroków pod wpływem emocji w szczególności w stosunku do Twojego partnera lub do Twojej byłej przyjaciółki. Zdradę można wybaczyć, ale zapomnieć jest już o wiele ciężej. Jeśli w ogóle jest to możliwe... Spędzaj dużo czasu z rodziną i z przyjaciółmi, korzystaj z życia, takie działanie da Ci poczucie tego, że życie toczy się dalej. Czas jest Ci z pewnością potrzebny do spojrzenia na sytuację, w której się znalazłaś, na trzeźwo. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 12.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
stereotypy- nie każdy, kto raz zdradził, musi zdradzić ponownie. a w przypadku zdrady winne są obie strony. chyba że mamy do czynienia z notorycznym podrywaczem. no, ale- widziały gały, co brały.
Dodano: 2016-10-13 20:29:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×