Oto powody, przez które tyjesz, kiedy jesteś w związku!

Kiedy jesteś singielką, wyjątkowo o siebie dbasz- stosujesz przeróżne diety, chodzisz na siłownię, fitness, starasz się uważać na to, co jesz- dzięki czemu cieszysz się nienaganną sylwetką. A zauważyłaś, że gdy jesteś w związku, jest inaczej? Po prostu zaczyna przybywać Ci kilka niechcianych kilogramów… Sprawdź, dlaczego!

tycie w zwiazku.jpg

Dostosowujesz swoją dietę do diety partnera

Kiedy zaczynasz być w związku, zazwyczaj jadacie wspólnie. Bardzo często wybór wtedy pada na rzeczy niezdrowe, fast-foody - mężczyźni uwielbiają pizzę, kebab czy hamburgery. Siłą rzeczy zmieniasz swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, co może odbić się na Twojej wadze.

Brak aktywności fizycznej

Pary w związkach zazwyczaj nie spędzają aktywnie czasu, nie licząc oczywiście tej aktywności
w łóżku! Mając faceta, rzadziej wychodzisz z domu, nie ćwiczysz na siłowni, tylko spędzacie wspólnie czas przed telewizorem, w łóżku lub w knajpie. A to niestety przekłada się na Twoją sylwetkę.

Jadacie poza domem

Kobiety w związkach zdecydowanie rzadziej jedzą w domu. Zazwyczaj wychodzą ze swoim mężczyzną na randki do wymyślnych knajpek, restauracji, prawda? A w tych miejscach niestety nie masz wpływu na przygotowanie posiłku, nie kontrolujesz również zjadanej ilości, często po prostu zjadasz więcej i konkretniej.

Warto zobaczyć: Po czym poznać, że Twoja dieta nie przyniesie ŻADNEGO efektu?


Nie masz potrzeby podobać się już innym mężczyznom

Kiedy jesteś w szczęśliwym związku, jesteś zakochana, obchodzi Cię jedynie to, że Twój partner akceptuje Cię i kocha taką, jaką jesteś! Nie masz potrzeby się dla niego zmieniać, ani specjalnie wysilać- nie musisz się już podobać innym mężczyznom, tylko jemu.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Wtorek 28.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
nie wierzę w te cudowne suplementy na schudnięcie, oszukują w reklamie
Dodano: 2016-06-29 21:02:21 Zgłoś nadużycie
Galicka O.
jak ktoś jest gruby to powinien sobie zafundować tabsy iqgreen na naturalnych składnikach i byłoby po sprawie a nie zrzucać na związki albo temu podobne. jest to dla mnie tak absurdalna wymówka, że naprawdę. brak słów.
Dodano: 2016-06-29 20:50:20 Zgłoś nadużycie