Powody, dla których nigdy nie należy rezygnować z miłości cz.1

Nawet jeśli straciłaś już nadzieję przez swoje życiowe doświadczenie, nie powinnaś się poddawać! Istnieje wiele powodów, dla których nigdy nie należy rezygnować z poszukiwania miłości! Zobacz, o jakich powodach mowa!

iStock_81451379_SMALL (1).jpg

Małżeństwa lub partnerzy rozstają się nawet po wieloletnich związkach. Wiele kobiet potwierdza, że choć przez połowę swojego życia żyły w małżeństwie, po jego zakończeniu nigdy się nie poddały. Wiele z nich po dramatycznych przejściach spotkało miłość swojego życia!

JESTEŚ PRZEZNACZONA MIŁOŚCI

Być może po rozpadzie związku czujesz się zagubiona i nieśmiała jednakże naturą ludzką jest szukać towarzystwa. Dążenie do miłości jest nieodzowną częścią naszego gatunku. Od setek tysięcy lat w naszych organizmach jest zapisane, że przetrwanie w świecie będzie łatwiejsze w parze. Zatem jeśli kolejny nieudany romans złamał Ci serce, nie zamykaj się w domu. Spotkania z ludźmi dobrze Ci zrobią. Kto wie, może poznasz kogoś, kto znów zachwyci Twoje serce.

NIGDY NIE WIESZ, CO CZAI SIĘ ZA ROGIEM

Być może zajmie Ci to trochę czasu, ponieważ otwieranie się po zakończonym romansie nie jest takie łatwe, ale pamiętaj, że miłość może czekać na Ciebie w nawet najbardziej nieoczekiwanych miejscach! Pomyśl jak wielką zrobisz sobie niespodziankę, jeśli Twoje uczucia rozwiną się niespodziewanie. Specjaliści twierdzą, że złamane serce można odratować, angażując się w nową, nieoczekiwaną miłość.

ZACZNIJ OD SIEBIE

Zaufaj sobie i idź do przodu małymi kroczkami. Jeśli nauczysz się kochać siebie po sytuacji, która złamała Ci serce, bardzo szybko odzyskasz pewność siebie, a to najprostsza droga do znalezienia nowej miłości.

KLUCZ DO SUKCESU

Utrata miłości poprzez rozwód jest katastrofalna dla osoby, która zostaje sama. Pamiętaj, że każde rozczarowanie po drodze do wyśnionej miłości, prowadzi do tego, że lepiej poznajesz siebie i jednocześnie wiesz, co jest ważniejsze. Kluczem jest koncentracja na sobie i nieskupianie się nadmiernie na potrzebie miłości.

BAGAŻ EMOCJONALNY

Jeśli jesteś doświadczona związkami, które z jakichś powodów się nieudały, to dobrze. Takie doświadczenie, będzie przydatne na drodze do znalezienia nowej miłości. Dzięki niemu jesteś mądrzejsza, pamiętaj zatem, aby takie doświadczenie wykorzystać dobrze. Nie przenoś starych lęków i obaw na swojego przyszłego partnera. W ten sposób możesz, skutecznie go do siebie zniechęcić. Odcięcie się od przeszłości z pewnością przyciągnie nowe, wyśnione relacje.

Drugą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Środa 05.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×