Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama świętują walentynki na Twitterze. Zobacz zdjęcie, które robi dziś furorę w sieci!

Zobacz, jak romantycznej atmosferze walentynek dał się ponieś prezydent Andrzej Duda.

paraparaendrjuaga.jpg

Kiedy go poznała, w zasadzie nie chciała się z nim spotykać. Na pierwsze spotkanie poszła podobno wbrew sobie. Jednak w bardzo krótkim czasie przestała widzieć świat poza nim. Domyślasz się o kim mowa? To początek historii miłosnej Pierwszej Damy i Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Trudno odciąć się od polityki, która w dzisiejszym świecie rządzi się swoimi prawami i nawet jeśli nie chcemy, nas dotyczy. Ale warto. Warto choć przez chwilę spojrzeć na polityków, jak na zwykłych ludzi, którzy też mają emocje, uczucia i… kochają.  Ślub wzięli po czterech latach związku. Na początku mieszkali w wynajętym mieszkaniu, które ogrzewali węglem. Dziewięć miesięcy po ślubie, na świat przyszła ich córka Kinga. Później było już tylko lepiej. 

Niestety w ubiegłym roku całą Polskę obiegły plotki, że 21-letnie małżeństwo pary prezydenckiej przeżywa kryzys.  Choć plotki wielokrotnie dementowano, w opinii publicznej wciąż pojawiają się subtelne docinki na ten temat. Obserwatorzy wciąż komentują, że relacja Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy jest chłodna. Prezydent w Dzień Zakochanych jednym zdjęciem obala wszystkie pogłoski, które dotyczą jego małżeństwa. 

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie udowadniał, że zna się na mediach społecznościowych. Dzisiaj z okazji walentynek postanowił podzielić się zdjęciem ze swojej prywatnej kolekcji. Na Twitterze udostępnił zdjęcie, na którym… całuje się z małżonką Agatą. Dodatkowo przesyła również walentynkowe życzenia: Wszystkim zakochanym i kochającym życzymy… szczęścia w miłości. My również dołączamy się do jego życzeń! 

endrjiwalnetynki.jpg

endrjiududzi.jpg

Zdjęcia: Youtube, Twitter.com/AndrzejDuda


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 14.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
podniecacie się zdjęciem sprzed dwudziestu lat. o jakim uczuciu obecnie niby mówi to zdjęcie? macie paranoję.
Dodano: 2017-02-14 19:24:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×