Sekrety fotografów ślubnych, które powinnaś znać, zanim wyjdziesz za mąż

Fotograf ślubny widzi wszystko i utrwala to na zdjęciach. Natura jego pracy polega na uchwyceniu najpiękniejszych chwil tego wspaniałego wydarzenia i skomponowaniu ich w piękną historię. Fotograf z 16-letnim doświadczeniem postanowił zdradzić tajniki swojej pracy.

iStock-613126862.jpg

Ulubione momenty fotografa

"Mina pana młodego, kiedy po raz pierwszy widzi pannę młodą. Tej reakcji nie da się udawać. Moje ulubione wspomnienie, to zdjęcie panny młodej całującej swojego płaczącego ojca w czoło. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że cierpi na raka trzustki i odejdzie sześć tygodni po ślubie”.


Niepotrzebny wydatek

„Fizyczne albumy ślubne. Ludzie wydają na nie krocie. Zdjęcia mają dobrą jakość, ale można wykonać je dużo taniej niż wydaje się nowożeńcom".

Panna młoda z piekła rodem

„Spotkałem kiedyś pannę młodą, która krzyczała na mnie, ponieważ w dniu jej ślubu padał deszcz. Kolejna miała zaledwie siedemnaście lat i była tak niedobra dla swojej mamy, że ta postanowiła wyjść ze ślubu. Uczestniczyłem również w ślubie, na który panna młoda spóźniła się kilka godzin. Goście czekali w okropnym upale”.

Ulubiona wpadka modowa

„Zdecydowanie sytuacja pewnej panny młodej, która miała tak wielkie piersi, że podczas tańca nie była w stanie ich utrzymać w kusym dekolcie sukni ślubnej. Wszystko dlatego, że była tak straszliwie pijana. Wsunęła je z powrotem i poprosiła o nieumieszczanie w galerii tychże zdjęć. Później niewzruszona wróciła do tańca".

Największy skandal

„To turbo pijana druhna, która zdjęła majtki i włożyła je do kieszeni marynarki świadka. Po tym, jak to zrobiła, przystąpiła do niegrzecznego tańca na środku sali. Tej nocy widziałem zbyt dużo. Skończyło się na seksie w samochodzie".

Najbardziej wzruszający moment

"Byłem na kilku ślubach, w których z powodu śmierci nie mogli uczestniczyć rodzice. Widziałem taniec panny młodej z laptopem. Na Skype połączony był jej ojciec, który przebywał w szpitalu. Najgorszy ślub to chyba ten, przed którym niedoszła panna młoda zostawiła notatkę: „nie mogę tego zrobić”. To był straszny dzień dla wszystkich zainteresowanych".

Jak wybrać fotografa ślubnego?

"Wybierz kogoś, z kim mogłabyś się przyjaźnić. Fotograf będzie towarzyszył Ci przez cały dzień. Będzie w Twojej garderobie oraz podczas innych intymnych, emocjonalnych sytuacji. Zacznij od zebrania garstki ludzi, których fotografie podobają Ci się najbardziej. Później idź z nimi na kawę i rozmawiaj o ich guście".

Zdjęcie: iStock

Źródło: popsugar


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 29.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Sekretów Fotografa Ślubnego jest dużo więcej ;) Co do albumów to lepiej dopłacić i mieć piękne niż samodzielnie robić w empiku czy w fotojockerze.
Dodano: 2017-11-11 21:14:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×