Sposoby na przyciągnięcie partnera, którego szukasz

Randki w cyfrowej erze wcale nie są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Niezależnie od mnogości nowych narzędzi. Wiele kobiet trwa w dążeniu do znalezienia partnera, który je uszczęśliwi i uzupełni. Co zrobić, aby mieć większe szanse na znalezienie tego jedynego?

iStock-506823654.jpg

Dowiedz się kim jesteś

Kiedy już wiesz, czego chcesz, nadszedł czas, abyś była, kim tylko zapragniesz. Szczęście spowodowane zadowoleniem z tego, kim się jest, połączone z poczuciem wartości na odpowiednim poziomie, pomoże Ci znaleźć partnera. Ludzie mają tendencję do przyciągania tych, których zdrowie emocjonalne jest na podobnym etapie. Najlepszy sposób na przyciągnięcie tego, kogo sobie wymarzyłaś, w założeniu, że szukasz kochanego, zdrowego, szczęśliwego i bezpiecznego mężczyzny, to rozwijanie tych cech w sobie. Kiedy czujesz się szczęśliwa, nie oczekujesz, że potencjalna druga połówka zapewni Ci spełnienie. Dowiedz się, kim jesteś i znajdź to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa i zdrowa, a następnie podejmij swoje najlepsze wyzwanie życiowe. 

Umiejętności społeczne

Pielęgnowanie dobrych manier najprawdopodobniej spowoduje, że przyciągniesz do siebie fantastycznego faceta. Kiedy mężczyzna zauważy, że ma do czynienia z kimś słodkim, a jednocześnie z nienaganną etykietą, nie będzie mógł się oprzeć. 

Zainteresowania

Nie ma nic bardziej pociągającego niż kobieta pełna pasji. Jeśli chcesz przyciągnąć kogoś ciekawego, sama musisz być ciekawa. Jak tego dokonać? To bardzo proste. Jeśli do tej pory nie byłaś fanką książek, uczyń z nich swoją pasję. Nie miałaś czasu na podróżowanie? Uderz w podróż. Nie masz ciekawych doświadczeń? Zrób coś interesującego! Rozwijaj wszystkie swoje niuanse, które uważasz za ciekawe. Włóż w siebie wysiłek,  a zobaczysz, że wkrótce poznasz swojego wymarzonego mężczyznę. 

Bądź cierpliwa

Ludzie uważają, że najbardziej odpowiednia osoba pojawia się na drodze osób szukających miłości, kiedy te najmniej tego oczekują. Może wydawać się to nieco irytujące, szczególnie jeśli nie jest się jedną z najcierpliwszych osób. Nikt nie dokonuje dobrych wyborów w pośpiechu. Pamiętaj także, że emocjonalna blokada przed poznawaniem nowych osób musi być całkowicie zdjęta. Postaraj się zrelaksować i skupić na rzeczach, nad którymi możesz pracować. 

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 16.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Amukina
najlepiej być sobą i niczego nie udawać :) ja na kochaj.pl zaczęłam pisać z super chłopakiem i nic nie wymyślałam, byłam sobą i teraz jesteśmy super związkiem
Dodano: 2018-01-01 21:45:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bzdury,bzdury ....
Dodano: 2017-04-16 14:52:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×