Te rzeczy musisz zmienić natychmiast po rozstaniu

Nie mają nic wspólnego z Twoim zachowaniem.

iStock-542692854.jpg

Po rozstaniu, w związku ze złamanym sercem i niekontrolowanymi emocjami, ludzie robią niezbyt mądre rzeczy. Wszystko po to, aby zamaskować i kontrolować agonię krwawiącego serca. Co mam na myśli? Drastyczną zmianę fryzury, wykonanie bezmyślnego tatuażu lub popadanie w nałóg w podrzędnym barze.

Ludzie o złamanych sercach przechodzą różne rodzaje transformacji. Nikt nie powinien ich oceniać, szczególnie że motywowane są chęcią zapomnienia o bólu. Zrozumienie tego, co może okazać się błędnym, a co dobrym wyborem, pomoże Ci zapomnieć o tęsknocie.

Ulubiona playlista

Ten szczególny rodzaj bólu, kiedy zostajesz sam na sam z TĄ piosenką. Właśnie TĄ. Wreszcie możesz czuć się swobodnie. Słuchanie muzyki, która kojarzy się z chwilami spędzonymi z ukochanym, nie ulży Ci w cierpieniach. Nie musisz przechodzić przez piekielną mękę. Zmiana playlisty, umożliwi Ci zmianę perspektywy.

Ustawienia mediów społecznościowych

Nie ma potrzeby usuwać byłego partnera ze znajomych, szczególnie jeśli rozstaliście się w przyjaznej atmosferze. Kiedy nieco się uspokoisz, być może będziesz chciała się z nim zaprzyjaźnić, a to utrudni nawiązanie relacji. Nie musisz także uczestniczyć aktywnie, w tym, co publikuje w social mediach. Wycisz jego relację w newsfeedzie i pozostaw sobie poważniejsze decyzje na później.

Łóżko

Przytulanie się do koca, pod którym kiedyś tuliliście się w romantycznym uniesieniu, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz wydawać fortuny i na nowo urządzać sypialni. Wystarczy, że kupisz barwnik i zafarbujesz przypominające o mężczyźnie akcesoria sypialniane. Oprócz tego, że nadasz im świeży wygląd, będziesz także lepiej spała!

Hasła

Może brzmieć to nieco paranoicznie, ale nigdy nic nie wiadomo. Jeśli tworzyłaś relację, która wydawała Ci się na tyle poważna i godna zaufania, że dzieliliście się wszystkim, nawet poufnymi danymi, zawsze istnieje szansa, że Twojemu byłemu partnerowi przyjdzie do głowy, aby z tego skorzystać. Niezależnie od tego, jak bardzo go uwielbiasz, ufasz mu lub nawet nadal kochasz, nie pozostawiaj mu takiej możliwości.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 08.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
dla mnie najlepszym sposobem na stres jest kąpiel w wannie z pianą :) pomocne są też tabletki z melisą destresan
Dodano: 2017-06-30 21:13:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×