To przyczynia się do powstawania problemów w związku!

Istnieją rzeczy, które mają bardzo mocny wpływ na nasze relacje i mogą zaszkodzić osobom w związku. Sprawdź, o czym mówimy!

problemy w zwiazku.jpg

Wzbudzanie zazdrości

Umówmy się, są inne sposoby na to, by zwrócić na siebie uwagę. Wzbudzanie zazdrości u swojego partnera nie jest najlepszym pomysłem - oczywiście w każdym związku nutka zazdrości jest potrzebna, ale nie wykorzystujmy tego, bo może się to stać przyczyną zawirowań w Waszej relacji!

Słuchanie innych

Dobrze jest czasem zasięgnąć opinii znajomych, rodziny, ale generalnie powinnaś żyć zgodnie z własnymi przekonaniami. Osoby postronne mogą chcieć wpływać w jakiś sposób na Wasze życie, kierować Wami, narzucać pewne wzorce i zachowania, nakierowywać podczas podejmowania ważnych decyzji. Jednak to wszystko należy do Was i najlepiej jest nie pozwolić innym wpychać się z butami do Waszego świata i prywatności.

Zobacz także: Rozstanie: kiedy zakończyć związek?

Chwile zawahania

Nie warto ciągle zastanawiać się nad tym, czy jesteś wystarczająco dobra dla Twojego faceta, mieć wątpliwości co do tego, czy jest on Tobie pisany… Nic nie jest pewne, ale czas wszystko zweryfikuje.
A dodatkowe nakręcanie się i stwarzanie problemów może przyczynić się do pogorszenia atmosfery!

Bycie zbyt pewną

Nie ma nic gorszego, niż bycie pewną w związku, osiadanie na laurach, zapominanie o podgrzewaniu atmosfery, o randkach, o staraniu się o drugą osobę. Takie zachowanie zabija romantyzm w związku i utrudnia odbudowanie wcześniejszej relacji.

Fot: Thinkstock 

Zobacz też:

 

 

Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Piątek 15.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×