Twój partner zachowuje się w ten sposób? To znaczy, że wkrótce się oświadczy

Spotykacie się już od jakiegoś czasu, wszystko idzie dobrze, więc to naturalne, że zaczynasz się zastanawiać, czy on poprosi Cię o rękę. Oczywiście, aby się nie zawieźć, najlepiej nie analizować, ale jeśli wciąż nie możesz przestać tego robić, te wskazówki pomogą Ci rozszyfrować jego plany. Sprawdź, czy partner zamierza Ci się oświadczyć.

iStock-492150533.jpg

Jest zainteresowany Twoją biżuterią

Niezależnie od tego, czy jest to bransoletka, czy mały śliczny pierścionek, który nosisz od lat, są szanse, że Twój partner nie wykazywał nimi nadmiernego zainteresowania. Jeśli nagle zacznie pytać, jaki rodzaj biżuterii podoba Ci się najbardziej lub jaki rozmiar pierścionka nosisz, powinnaś domyślać się, co jest powodem jego pytań. Przecież nie będzie mógł Cię zaskoczyć pierścionkiem zaręczynowym, który nie trafi w Twój gust lub będzie za duży.

Pilnuje budżetu

Jeśli już zauważyłaś, pierścionki zaręczynowe są dość kosztowne. Podczas gdy w dzisiejszych czasach można bardzo wiele kupić na raty, taki wydatek i tak warto  zaplanować. Poza tym, zakładając, że zgodzisz się za niego wyjść, partner na pewno zdaje sobie sprawę, że ślub to również niemałe pieniądze. Tak czy inaczej, jeśli zauważysz, że ostatnio "zaciska pasa", może oszczędzać na coś ważnego! 

Rozmawia z Twoimi przyjaciółmi i rodziną

Każda kobieta pragnie, aby mężczyzna, miał dobre kontakty z jej rodziną i przyjaciółmi. Byłoby fantastycznie, gdyby kontakty były przyjazne, a spotkania przyjemne i niewymuszone. Jeśli zauważysz, że Twój ukochany wymienia się z nimi tajemniczymi wiadomościami, być może to znak, że szuka u nich porady i pomocy w przygotowaniu do oświadczyn.

Spędza mniej czasu z kolegami

Na początku związku mężczyźni działają według przyzwyczajeń i rutyny, która kierowała ich życiem, zanim zdecydowali się na bliższą relację z kobietą. Jeśli zauważysz, że Twój partner coraz częściej rezygnuje z wieczorów z kumplami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przygotowuje się do osiedlenia i skupia na przejściu na wyższy poziom relacji.

Używa słowa "my", kiedy mówi o przyszłości

Niezależnie od tego, czy dyskutujecie o podróżach lub kupnie nowego samochodu, powinnaś zwrócić uwagę na jego język. Nadal mówi o swoich planach i marzeniach w liczbie pojedynczej, czy uwzględnia w nich Ciebie i traktuje Was jako jedność? Ta pozornie mała zmiana w doborze słów może oznaczać, że przygotowuje się do uczestnictwa w długoterminowym związku.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 16.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×