Tych 5 rzeczy, pod żadnym pozorem, nigdy nie rób dla mężczyzny!

Kiedy jest się zakochanym po uszy lub w związku, łatwo dać się zwieść emocjom. Jeśli w odpowiednim momencie nie zorientujesz się, że w danej relacji coś nie gra, możesz stracić cząstkę siebie i zapomnieć o tym, kim tak naprawdę jesteś. Drogie kobiety, nigdy nie róbcie tych rzeczy dla mężczyzn!

iStock-529129209 (1).jpg

Nie zmieniaj swojego wyglądu

Jeśli Twój partner jest przyzwoitym mężczyzną, nigdy nie ośmieli się poprosić Cię o zmianę wyglądu. Powinien kochać Cię taką, jaką jesteś i za to, kim jesteś. Jeśli Twoja waga lub włosy denerwują Twojego partnera, on z pewnością nie związał się z Tobą z właściwych powodów. Wszelkie wprowadzone przez Ciebie zmiany fizyczne powinny być wykonane, ponieważ Ty ich pragniesz! Nie dla zwrócenia uwagi kogoś innego.

Nie rezygnuj z pasji

Absolutnie nikt nie powinien rezygnować ze swoich marzeń ze względu na partnera! To Twoje życie i nikt inny nie będzie żałował zejścia z obranej ścieżki bardziej niż Ty! Decyzje o nieprzyjęciu ciekawej oferty pracy lub zawieszenie swoich pomysłów zrodzonych z pasji, mogą wydawać Ci się najlepszym rozwiązaniem w tym momencie, ale pamiętaj, że przyszłość nie jest gwarantowana! Partner powinien wspierać Twój wysiłek i być dumny z każdej podjętej przez Ciebie decyzji.

Nie czekaj na zgodę

Silne kobiety grają według własnych zasad i na żadnym etapie życia nie czekają na instrukcję działania od mężczyzn. Bądź asertywna i idź do przodu z samodzielnie podejmowanymi decyzjami. Jesteś wystarczająco dojrzała, aby wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze.

Nie rezygnuj z planów

Jest różnica pomiędzy przełożeniem wyjścia z przyjaciółkami z ważnego powodu, a rezygnowaniem za każdym razem, kiedy poprosi Cię o to partner. Twoja rodzina i znajomi nie powinni być na bocznym planie z powodu jego zachcianek lub zazdrości. Mężczyzna szanujący swoją kobietę zawsze będzie wyrozumiały w stosunku do jej planów i cierpliwie poczeka na inny moment.

Nie pozwalaj się zmieniać

Nie zmieniaj tego, kim jesteś dla nikogo poza sobą. Jeśli zdecydujesz się zrobić korektę, powinny być to ulepszenia, z którymi TOBIE będzie lepiej. Bardzo możliwe, że on byłby Tobą bardziej zainteresowany, gdyby nie to i tamto, ale to znaczy, że kompletnie na Ciebie nie zasługuje!  Nigdy nie trać z oczu tego, kim jesteś!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 20.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
tyle że kobiety dokładnie tego wymagaja od swoich mężczyzn
Dodano: 2017-02-01 20:02:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×