Tych rzeczy nigdy nie powinnaś robić dla ukochanego

Istnieją pewne granice w uszczęśliwianiu partnera, których nigdy nie powinnaś przekraczać.

czegonierobicdlapartnera.jpg

Nawet jeśli kochasz swojego partnera najbardziej na świecie i uważasz, że spędzicie ze sobą całe życie, nie powinnaś robić dla niego rzeczy, które ostatecznie mogą zniszczyć Waszą relację. Jakich zachowań lepiej unikać?

ZMIANA WYGLĄDU

Oczywiście, jeśli od jakiegoś czasu myślisz o skróceniu włosów, a Twój partner namawia Cię do takiej zmiany, twierdząc że będziesz wyglądała przepięknie, nie ma w tym nic złego! Jednak jeżeli zaczynasz zmieniać swoje przyzwyczajenia czy sposób ubioru tylko po to, aby przypodobać się ukochanemu, nigdy nie wyjdzie Wam to na dobre! Nie rezygnuj z siebie dla związku. Jeśli Twój partner cały czas chce Cię zmieniać, widocznie nie darzy Cię prawdziwym uczuciem.

Rozwiązywanie problemów partnera

Nie ma nic złego w pomaganiu bliskiej osobie, jednak ciągłe wyręczanie partnera sprawi, że nieświadomie zacznie Cię wykorzystywać. Nigdy nie podejmuj za partnera trudnych decyzji- w ten sposób oduczysz go ponoszenia odpowiedzialności i sprawisz, że zawsze będzie oczekiwał Twojej pomocy.

Udawanie

Zależy Ci na zgodzie w związku i wolisz nie mówić o tym, co Ci się nie podoba? Zawsze przyznajesz partnerowi rację, mimo że masz zupełnie inne zdanie w konkretnej sprawie? Staraj się tego nie robić! Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale żal związany z kolejnymi przemilczanymi problemami, cały czas narasta i prędzej czy później doprowadzi do konfliktu.

Zrywanie kontaktu z najbliższymi

Nawet jeśli Twojemu partnerowi przeszkadza gadatliwość Twojej przyjaciółki, a Twoja rodzina doprowadza go do szału, nigdy nie rezygnuj z kontaktu z bliskimi. Pamiętaj, że ukochany pojawił się w Twoim życiu dużo później niż Twoja mama czy przyjaciele. Nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Twój związek, a Twoi bliscy będą przy Tobie zawsze. 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 19.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×