Tych rzeczy szukamy w mężczyznach, a nie powinnyśmy cz.2

Ile razy marzyłaś o znalezieniu partnera idealnego? To naturalne. Robi to tysiące kobiet na całym świecie. Niestety, są duże szanse, że taki ideał nie istnieje. Upewnij się, czy na pewno wiesz, o czym marzysz.

18472518_10155282329179556_1650654504_o.jpg

Chciałabym, aby był dobrze obdarzony przez naturę

To zrozumiałe, że kobiety również chcą mieć dobre życie seksualne. Wiele z nich nauczyło się wierzyć, że im większe męskie przyrodzenie, tym lepsza jakość zbliżenia. Jeśli chodzi o związki długoterminowe, warto rozważyć, jak pragnienia będą ewoluowały przez lata. Czy nie lepiej poszukać mężczyzny, który jest zainteresowany zdrowym dawaniem i otrzymywaniem przyjemności seksualnej, niż skupiać się na rozmiarze jego penisa?

Chciałabym, aby zawsze był ze mną

Naturalne, że chciałabyś spędzać jak najwięcej czasu z mężczyzną, którym jesteś zauroczona. Jest wiele par, które spędzają czas wyłącznie we dwójkę. Wraz z rozwojem Waszej relacji, powinniście ustalić jednak wzajemne granice i potrzeby oraz pamiętać, że czas to również jakość. W związku ważna jest równowaga. Nie próbuj trzymać przy sobie partnera codziennie, na siłę. Niech Wasza relacja rozwija się naturalnie.

Chciałabym, aby był bardziej romantyczny

Romantyczne gesty i słowa - każda kobieta ich pragnie. Specjaliści twierdzą, że wiele kobiet na terapiach zgłasza, że chciałyby, aby ich partnerzy byli bardziej romantyczni, ale niewiele z nich wie, jak ta romantyczność ma wyglądać. Kwiaty? Seksowne prezenty? Romantyczne kolacje? W rzeczywistości to bardziej skomplikowane. Chodzi o to, że każdy chce czuć się wyjątkowo, a romantyzm to prawdziwe zaangażowanie w dialog i wysłuchanie, co druga osoba ma do powiedzenia. Żadne kwiaty i kolacje, nie wynagrodzą braku emocjonalnego połączenia, bez intymności i troski.

Chciałabym, aby był niezależny

Kiedy mężczyzna jest niezależny, kobieta może czuć się bezpiecznie. Niezależność jest atrakcyjna społecznie, a kobiety szukają mężczyzn, którzy potrafią o siebie zadbać. Niestety niejednokrotnie wyszło na jaw, że chorobliwe dążenie do niezależności, nie sprzyja partnerstwu. Czy chciałabyś żyć z kimś, dla kogo najważniejsze są własne potrzeby i priorytety? Poszukaj mężczyzny, który będzie dla Ciebie wsparciem, kiedy będziesz tego potrzebowała.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 15.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×