Uniknij tych wpadek ślubnych, a Twoi goście będą naprawdę zadowoleni!

Oto najgorsze faux pas ślubne.

iStock-537635142.jpg

Rzeczy, które mogą zniszczyć Wasz dzień, nie zawsze są oczywiste. W rzeczywistości to kilka małych pominiętych szczegółów. To proste rzeczy, takie jak parkowanie i siedzenie, więc zanim zacietrzewisz się wyłącznie na wystroju sali, rozważ kwestie, które Twoi goście docenią najbardziej.

Płatny bar z alkoholem

Otwarty, darmowy bar z alkoholem to podziękowanie dla Twoich gości za ich obecność w ważnym dla Ciebie dniu. Oczywiście na większości polskich wesel, alkohol jest nieodłącznym elementem stołu, ale ciekawe drinki lub koktajle bezalkoholowe i możliwość ich zamówienia przy barze, są wspaniałym urozmaiceniem.

idealnie przygotowani 

Nasza wspaniała, zawsze nieprzewidywalna polska pogoda może pokrzyżować plany. Nawet jeśli jest środek lata, nie wiadomo, czy nie zaskoczy nas ulewa. Jeśli zaplanowałaś wesele na powietrzu, zabezpiecz odpowiednią ilość miejsca również pod dachem. W wypadku, kiedy nie chcesz opłacać dodatkowej sali, możesz zaopatrzyć wesele w parasolki i koce lub nawet dodatkowe zewnętrzne ogrzewanie.

Zmiana planów

Oczywiście niewiele uroczystości idzie zgodnie z wcześniej wyznaczonym harmonogramem. Ważne jednak, aby jak najwięcej rzeczy zostało na wyznaczonej przez Ciebie wcześniej drodze. Nie rozpoczynaj uroczystości wcześniej, niż zaplanowałaś i nie opóźniaj jej godzinami.

Jedzenie

Nie ma nic gorszego niż głodny, ślubny gość. Upewnij się, że posiłków będzie więcej niż mniej, oraz że każdy będzie mógł najeść się do syta. Pamiętaj, aby przygotować kilka dodatkowych talerzy, na wypadek, gdyby ktoś nieoczekiwanie wpadł z osobą towarzyszącą, której nie uwzględnił w odpowiedzi na zaproszenie.

Miejsca siedzące

Pamiętaj, że Twoi goście pochodzą z dwóch, zupełnie różnych rodzin. Każdy jest inny. Planując miejsca siedzące spraw, aby Twoi goście nie czuli się zestresowani. Zachęć do interakcji między grupami lub przygotuj specjalne winietki, które będą wyznaczały miejsca.

Muzyka

Jeśli podczas wesela planujesz wyłącznie jeden rodzaj muzyki, możesz zniechęcić swoich gości do zabawy. Jeśli nie masz pewności, że wszyscy mają ten sam gust muzyczny, poproś kapelę lub dj-a, aby wybrał utwory uniwersale, które spodobają się wszystkim.

Zdjęcie: iStock 

Źródło: popsugar


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 19.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar