Zdekoduj z nami zagadkowe wiadomości tekstowe mężczyzn

Wiadomości od mężczyzny potrafią być ekscytujące, prawa? Zwłaszcza na początku związku, kiedy jeszcze randkujecie. Niestety, niektóre mogą być również bardzo mylące. Komunikowanie się z wyłączeniem języka ciała i tonu głosu może budzić wiele wątpliwości, dlatego ważne, aby zachować otwarty umysł. Oto kilka wskazówek nawigacyjnych po tym trudnym terytorium.

iStock-577620994 (1).jpg

Jednowyrazowe odpowiedzi

Jednymi z najtrudniejszych komunikatów do odczytania są między innymi takie odpowiedzi jak: "w porządku, ok, pewnie". Ciężko zrozumieć, co osoba, która w ten sposób odpowiada na wiadomość, czuje naprawdę. Ostatnią rzeczą, którą należy zrobić, jest panika i założenie najgorszego. Mężczyzna, który wysyła takiego smsa, może przecież być zajęty lub nie mieć nic więcej do powiedzenia. Jeśli zwykle otrzymujesz dłuższe odpowiedzi, nie masz się czym martwić, jeśli jednak zdarza się to notorycznie, a Ty jesteś główną inicjatorką kontaktu, prawdopodobnie jest to znak, że mężczyzna nie jest zainteresowany.

Dam ci znać

Kobieta, prosząc o przysługę mężczyznę, z którym randkuje, oczekuje entuzjastycznej i natychmiastowej odpowiedzi „TAK!”. Czasem to możliwe, jednak w przeważającej mierze nierealistycznie. Istnieje kilka powodów, przez które w odpowiedzi na zaproszenie dostajesz smsa o treści „dam ci znać”. Po pierwsze mężczyzna musi upewnić się, że nie ma nic innego w planach. To nieprzyjemne uczucie, ale musisz pamiętać, że jego całe życie nie kręci się wokół Ciebie. Drugim powodem są przemyślenia. Mężczyzna może potrzebować trochę czasu na decyzję. Daj mu przestrzeń i nie naciskaj. Jeśli nie dostaniesz kolejnej wiadomości z informacją, co dalej, sprawa wydaje się oczywista.

Byłem naprawdę zajęty

Wysłałaś już kilka wiadomości, ale wciąż dostajesz zdawkowe odpowiedzi lub nie dostajesz ich wcale. W końcu nie możesz tego znieść i pytasz, co się dzieje. Zasługujesz na odpowiedź, więc nie czuj się źle, prosząc o wyjaśnienie (jeśli nie robisz tego nieustannie!). Przyszła odpowiedź „byłem zajęty”? Nie daj się zwariować. Życie jest autorem różnych sytuacji i często nowy związek może być ostatnią rzeczą, o której myśli mężczyzna. Daj mu do zrozumienia, że chcesz wiedzieć, kiedy sprawy się uspokoją, a następnie wycofaj się. Mężczyzna albo zatęskni, albo zrezygnuje. Będziesz wiedziała, co masz robić. Nikt nie lubi czekać na próżno.

Seksowne zdjęcia

W sextingu nie ma nic złego, kiedy odbywa się pomiędzy dwojgiem dorosłych i dojrzałych ludzi. Pamiętaj jednak, że jeśli mężczyznę interesują wyłącznie Twoje nagie zdjęcia, a Wasza relacja nie ma żadnego fundamentu, najprawdopodobniej oczekuje od Ciebie wyłącznie związku zbudowanego na seksie.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 06.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×