Zobacz, czego możesz się dowiedzieć o mężczyźnie od jego przyjaciela!

Najlepsi przyjaciele są zwykle lustrzanym odbiciem, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjaźń męską. Mają tendencję do dzielenia zainteresowań i nawyków. Żadne tajemnice nie wchodzą w grę. Chciałabyś dowiedzieć się nieco więcej o mężczyźnie, w którym się zauroczyłaś? Obserwuj jego przyjaciela.

iStock-493714620.jpg

Czas

To jak długo mężczyzna, który Ci się podoba, jest związany z najlepszym przyjacielem, może świadczyć o tym, ile wysiłku wkłada w relacje międzyludzkie. Jeśli przyjaźnią się przez większą część życia, możesz spekulować, że przez lata przechodzili różne sytuacje. Praca, kobiety, tragedie osobiste, drobne konflikty, jeśli te sytuacje nie były w stanie ich poróżnić, to dobra wskazówka.

Perfekcyjny prezent

Starasz się, aby Twój mężczyzna miał perfekcyjne urodziny lub rocznicę? Poproś jego najlepszego przyjaciela o radę. Każdy mężczyzna ma ulubione, drobne przyjemności, o których jego przyjaciel z pewnością wie. Jeśli obdarzysz go prezentem, o którym potajemnie marzył od dłuższego czasu, na pewno to doceni.

Prawdziwy charakter

Jeśli Twój potencjalny partner wygląda i zachowuje się, jak "marzenie", a jego najlepszy przyjaciel ma podły charakter, najprawdopodobniej powinnaś zgromadzić więcej informacji na jego temat. Być może nie jest tym, kim myślisz lub źle oceniłaś przyjaciela. Tak czy inaczej, dalsze badania wydają się uzasadnione.

Jak go rozbawić?

Na drodze poznania nowej osoby może pojawić się wiele przeszkód. Niezależnie od tego, czy chodzi o nerwy, czy poczucie własnej wartości, nie zawsze pokazujemy się z najlepszej strony. Obserwując, jak Twój obiekt pożądania dogaduje się z przyjacielem, będziesz miała wgląd w jego poczucie humoru, a to potężne narzędzie w Twojej dłoni. Pamiętaj, że humor to niesamowity afrodyzjak.

Czy jestem tą jedyną?

Przyjaciel Twojego potencjalnego partnera doskonale wie, co łączy Was obojga. Jeśli nie ma do Ciebie szacunku, traktuje Cię, jak kogoś nieistotnego to najlepszy sygnał do opuszczenia tej miłosnej łodzi. Jeśli zaś jesteś traktowana jak VIP to wskazówka, którą należy czytać, jak zaproszenie do wspaniałej przygody.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 12.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×