Związałaś się z mężczyzną spod tego znaku zodiaku? Uważaj, może złamać Ci serce!

Każda z nas zgodzi się, że złamane serce to najgorsze uczucie, z którym możemy mieć do czynienia. Niestety niektórzy kobieciarze mają uroczy sposób na owijanie sobie kobiet wokół palca. Są na tyle słodcy, aby rozkochiwać w sobie kobiety, ale na tyle twardzi, aby łamać im serca. Z pomocą przychodzi astrologia. Zobacz, które znaki zodiaków zawsze znajdą powód, aby złamać komuś serce!

iStock-66538a6648.jpg

Niezależnie od tego, czy chodzi o niecierpliwość, nieufność, czy brak zaangażowania, na świecie istnieją mężczyźni, którzy łamią serca dosłownie wszystkich napotkanych kobiet. Nie dlatego, że sami nie mają serca. Wiele z tych tragicznych rozstań to wynik niskiego poczucia własnej wartości, słabości i wygórowanych oczekiwań. Sprawdź, jakie znaki zodiaku najczęściej łamią serca swoim partnerkom:

Lew

Zaufanie i energia zodiakalnego Lwa powoduje niesamowite przyciąganie. Problem polega na tym, że Lwy bardzo często cechują się wysokim poziomem samolubstwa. Jeśli randkujesz lub związałaś się ze zodiakalnym Lwem, pamiętaj, aby swoje interesy zawsze stawiać na pierwszym miejscu. Te uparte stworzenia mają tendencję do szybkiego nudzenia się w związkach. Jeśli coś im nie odpowiada, nie widzą potrzeby pracy nad relacją. Zodiakalne Lwy mają bardzo dużo miłości do oddania, ale zrobią to wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę się zauroczą.

Strzelec

Zodiakalny Strzelec nie chce nikogo ranić, ale jeśli przychodzi co do czego, potrafi złamać serce w minutę. Cecha, której Strzelec w sobie nie lubi to najprawdopodobniej obiecywanie zbyt dużo, niż w rzeczywistości może dać. To prowadzi do wielu kłótni i problemów związkowych, a te sprawiają, że Strzelec zamyka się w sobie i chce uciekać. Właśnie dlatego, przeciągają związki, które w efekcie i tak kończą się złamanym sercem. To, co przyciąga kobiety do mężczyzn spod znaku Strzelca to humor, urok i kochająca dusza.

Koziorożec

Bierze wszystko, co się do niego mówi na poważnie. Od ludzi, a zwłaszcza kobiet zawsze oczekuje najgorszego, dlatego bardzo często kończy związki, zanim te się jeszcze zaczną. Takie zachowanie to strach, że budowana relacja legnie w gruzach. Koziorożce są uwielbiane za analityczne umysły i praktyczne podejście do życia. Jeśli zakochałaś się w Koziorożcu, musisz być przygotowana na życie z ambitnym, upartym, metodycznym, ale lojalnym do bólu człowiekiem.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 13.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×