Publiczne okazywanie uczuć

Okazywanie sobie uczuć w miejscach publicznych wzmacnia relację z partnerem. Dawanie dowodów sympatii jest istotne zarówno dla Ciebie jak i Twojego mężczyzny. Dowiedz się, w jaki sposób adorować swojego ukochanego przy świadkach, tak by nie gorszyć otoczenia.

Publiczne okazywanie uczuć

Publiczne okazywanie uczuć

Oddawanie się czułościom w obecności innych ludzi nie jest dobrze postrzegane. Jednak pary, które okazują sobie miłość w miejscach publicznych mają bardziej satysfakcjonujący związek, niż te, które tego nie robią. Ważne, by umieć dostrzec subtelną różnicę pomiędzy delikatnym podszczypywaniem i pocałunkami, a nachalnym obmacywaniem.

Na początku każdego związku, partnerzy nie potrafią się od siebie oderwać, jednak z upływem czasu temperatura spada. Gdy okazujesz publicznie uczucia swojemu partnerowi, znów możecie się poczuć jak świeżo zakochani. Przytulając się do ukochanego, dajesz do zrozumienia wszystkim wokół, że jesteście razem. Takie gesty wzmacniają Waszą więź.

Liczy się umiar. Mężczyźni znacznie bardziej niż my są przewrażliwieni na punkcie demonstracji uczuć w obecności świadków. Zamiast wisieć na jego szyi, lepiej pogłaskaj go po karku. Możesz chwycić jego dłoń, albo ramię. Pamiętaj też o komunikacji werbalnej. Będzie mu naprawdę przyjemnie, kiedy wyszepczesz na ucho jakieś czułe słowa.

Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 10.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×