Rozmowy w związku

Mężczyźni nie lubią rozmawiać z partnerką o związku. Przeważnie kończy się to kłopotliwym milczeniem i całkowitym popsuciem romantycznej chwili. Jest jednak kilka rozmów, które warto odbyć ze swoim mężczyzną.

121202503.jpg Rozmowy w związku

Poważne rozmowy w związku często są nieprzyjemne zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Jednak im prędzej kobieta pozna poglądy swojego partnera na miłość i życie tym lepiej dla niej. Aby uzyskać odpowiedzi, nieraz trzeba uciec się do podstępu.

Aby dowiedzieć się jaki styl życia preferowałby partner w przyszłości, warto zapytać go, gdzie chciałby mieszkać za parę lat. Może być to kraj, miasto, a nawet rodzaj domu. Każda odpowiedź będzie wiązała się z określonym stylem życia, dlatego kobieta z łatwością będzie wiedziała czego partner pragnie dla siebie w przyszłości.

Sprawdź, jak utrzymać wysoką temperaturę w związku na dłużej- kliknij!

Mężczyźni nie znoszą bezpośrednich pytań o swoją relację z partnerką. Zapytani o to, często mogą skłamać, aby nie urazić swojej kobiety. Aby dowiedzieć się, czy wybranka jest dla niego ważna, warto poprosić go o zmianę zachowania, którego nie jest się w stanie zaakceptować. Gdy zgodzi się na to bez mrugnięcia, wtedy od razu będzie wiadomo, że mężczyźnie naprawdę zależy.

Tutaj dowiesz się kiedy mężczyzna jest gotowy na małżeństwo!

czy-on-jest-gotowy-c25dc65e7ef5a7aefc18b793dadcda2c_8d5446.jpg

Jeżeli partnerka chce poznać poglądy swojego faceta na temat dzieci, niech poprosi go, aby opowiadał jej jak najwięcej o swoim dzieciństwie. Tego typu wspomnienia dużo powiedzą o jego poglądach na ojcostwo. Tak więc, jeżeli mężczyzna miał szczęśliwe dzieciństwo - dużo chętniej będzie sam chciał zostać ojcem.

Pieniądze stają się podstawowym powodem kłótni w małżeństwie. Dlatego kobieta powinna jak najprędzej dowiedzieć się o poglądach swojego partnera na ten temat. W tej sytuacji warto zapytać się go, jakie metody stosuje, gdy ma kłopoty finansowe. To pozwoli ustalić czy para podobnie zapatruje się na kwestie finansowe.

Sprawdź, jak rządzić twardą ręką w związku- kliknij!

Rządź twardą ręką w związku!




Foto: ThinkStock



Dodał(a): Paulina Lipska , Czwartek 13.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×