Różnica pomiędzy dziewczyną na jedną noc, a kobietą na całe życie

Którą z nich jesteś Ty?

ThinkstockPhotos-122401098.jpg

W dzisiejszym świecie miłość jest pojęciem względnym, a randkowanie to proces, trochę podobny do rekrutacji, który jest przeplatany błędami i powtarzającymi się schematami. Z czasem jednak udaje nam się zdobyć nieco doświadczenia, które w przyszłości punktuje - nabieramy pewności siebie i przede wszystkim znamy zasady, którymi rządzi się świat dzisiejszych związków.

Zobacz też: Czy nie masz szans na znalezienie prawdziwej miłości? 


W międzyczasie tworzysz sobie profil osoby, z którą jesteś w stanie wytrzymać więcej niż miesiąc, pół roku, 3 lata i za taką osobą się rozglądasz. Możesz też nieco wygórować swoje oczekiwania, które jednak szybko sprowadzają cię na ziemię.


Po pewnym czasie zdasz sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego jak idealnie dopasowany partner - trzeba sobie z nim wszystko wypracować, pójść na kompromis czy momentami nawet ustępować. Kiedy jednak uda ci się ustatkować, zawsze może pojawić się w głowie myśl, czy aby na pewno jesteś tą jedyną. Chcesz rozwiać swoje wątpliwości? Sprawdź, czy jesteś bardziej szalonym, wolnym duchem, czy kobietą do pilnowania domowego ogniska.

Przeczytaj: Prawdziwa miłość upewni się, że... miałaś orgazm? 


KOBIETA STAŁA PRAGNIE CZEGOŚ NAUCZYĆ MĘŻCZYZNĘ

Ta na jedną noc woli się nie poświęcać, a jeśli nawet zdobędzie się na chwilę odwagi, raczej nie potrafi się niczego z siebie wykrzesać. W konsekwencji nić porozumienia co jakiś czas jest zrywana, a okres pomiędzy nazywamy “cichymi dniami”. Stała partnerka będzie pielęgnować ogień, co jakiś czas dokładając coś nowego od siebie i będzie oczekiwała tego samego od mężczyzny.


TA NA JEDNĄ NOC JEST ŁATWA DO ZNALEZIENIA

Szczególnie jeśli chodzi o sposób spędzania wolnego czasu - ten sam klub, to samo towarzystwo niezmienne od 5-ciu lat. Poza gromadą, która jednak spotkała kogoś na dłużej i się wykruszyła. Kobieta na stałe będzie raczej szukać sposobu na życie w inny sposób, w gronie rodzinnym czy u znajomych par wierząc, że właśnie pośród nich znajdzie swojego jedynego.


TA JEDYNA JEST FAKTYCZNIE INNA NIŻ WSZYSTKIE

Jeśli mężczyzna co chwilę powtarza ci że w życiu nie spotkał kogoś takiego jak ty, a ten sam komplement pojawia się dłużej niż przez pierwszy miesiąc związku - masz zdecydowanie zadatki na bycie tą jedyną dla niego. Jeśli co jakiś czas natomiast mówi, że jesteś taka jak wszystkie.. cóż. Teraz już wiesz co ma na myśli.

Sprawdź: 7 pocałunków, o jakich fantazjuje każdy facet 


KOBIETA NA CHWILĘ NIE POTRAFI STWORZYĆ WIĘZI

Ta jedyna dba o nią, pielęgnuje i stara się, bo bardzo jej zależy. Kobieta, której niekoniecznie zależy, przygląda się raczej z boku wysiłkom mężczyzny, bez większej ochoty by podnieść się i mu pomóc.


TA JEDYNA JEST TRUDNA DO ROZGRYZIENIA

W myśl zasady, że przyjemniej jest gonić króliczka, kobieta na zawsze ma jeszcze mnóstwo do odkrycia przed mężczyzną. Wabi go tak długo, aż się skusi i zrobi wszystko, by je poznać. 


KOBIETA NA CHWILĘ NIE JEST W STANIE ZROZUMIEĆ JEGO ROZTEREK

Partnerka na zawsze zrobi wszystko, by wesprzeć partnera w trudnych chwilach, nawet momentami go nie rozumiejąc. Będzie jednak wiedziała, kiedy potrzebuje jej bardziej niż zwykle.


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: Thinkstock