Sennik: Operacja

Tagi: sennik sny

Sen o operacji może być bardzo ważny dla Twojego życia...

operacja.jpg

Motyw operacji we śnie wcale nie oznacza, że będziesz miała problemy zdrowotne. Wprost przeciwnie- powinien uświadomić Ci, że czeka Cię wewnętrzna przemiana. To znak, że czas zrezygnować ze starych nawyków, które być może działają źle na Ciebie i Twoje otoczenie. Nie bój się- przejściowe momenty i zmiany, jakie niosą, nie zawsze są negatywne. Być może los szykuje dla Ciebie wspaniałą niespodziankę? Jeżeli poddajesz się operacji, oznacza to, że ktoś bliski pomoże Ci przezwyciężyć zmartwienia, jakie Cię trapią.


Kiedy sen o operacji powinien martwić...

Sen, w którym głównym motywem jest operacja, powinien być niepokojący, jeżeli głównym bohaterem jest w nim dziecko. Oznacza to nagłe zmartwienia, z którymi nie będziesz umiała sobie poradzić. Dotyczą one zazwyczaj osób, którymi się opiekujesz- może to być Twoje dziecko, mąż, czy mama. Wszelkie operacje plastyczne oznaczają, że Twoja samoocena mija się z prawdą- czas uwierzyć w siebie! Jeśli śni Ci się, że czekasz na operacje, oznacza to, że trzymasz się nawyków, które powoli wyniszczają Twoje zdrowie. Jeśli to Ty masz być operującym, prawdopodobnie ludzie, którzy Cię otaczają, są wobec Ciebie nieuczciwi- podświadomie chciałabyś poznać nowych przyjaciół.


Mimo że sen o operacji nie należy do najprzyjemniejszych, tak naprawdę zazwyczaj możemy odbierać go pozytywnie. Jeśli ten motyw powtarza się w Twoich snach często, powinnaś głębiej przyjrzeć się swojemu życiu, zastanowić się, czy jest satysfakcjonujące, a jeśli nie- spróbować coś w nim zmienić. Pamiętaj, że czasami wystarczy szczera rozmowa z najbliższymi. Nie bój się zmian!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 20.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Edge is a different mode web browser,this is include with the many new features or functions,so friends just click here this visit and learn more about for edge https://rememberpasswordsinmicrosoftedge.net i am sure you easy to understand this process and functions.
Dodano: 2019-01-21 08:52:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×