Sennik: rozstanie

Rozstanie z ukochaną osobą potrafi dramatycznie wpłynąć na nasze życie. Bez wątpienia jest bardzo nieprzyjemnym przeżyciem. Co, jeśli wspomnienia o rozstaniu powracają w snach? Zobacz, co może to oznaczać.

iStock_89018247_SMALL (1).jpg

Sny o rozstaniu zazwyczaj wzbudzają niepokój. Według psychoanalizy każdy sen powinno się traktować jako komunikaty, które przekazuje nam nasza podświadomość. Sny o rozstaniu mogą zatem sygnalizować, że w Twojej głowie drzemie nierozwiązany problem, którego świadomie nie podejmujesz w realnym życiu.  Jeśli w Twoich snach z bardzo dużą częstotliwością powraca rozstanie z partnerem, obecnym lub byłym, bardzo możliwe, że podświadomie odczuwasz potworny lęk właśnie przed taką sytuacją w życiu realnym. Takie sny mogą być również oznaką zawodu miłosnego, którego doznałaś w przeszłości.

ROZSTANIE Z UKOCHANĄ OSOBĄ

Sen o rozstaniu z ukochaną osobą bardzo często bywa metaforą strachu przed utratą czegoś ważnego. Najczęściej jest to związane z obawą o finanse rodziny. Jeśli w Twoich snach powtarza się rozstanie, powinnaś uporządkować sprawy rodzinne związane właśnie z tą sferą. Senniki sugerują również, że sny o rozstaniu z obecnym partnerem są symbolem naszego podświadomego niezadowolenia. Jeśli podczas snu po rozstaniu czujesz ulgę, oznacza to, że należy zamknąć pewien rozdział w życiu, jeśli sytuacja we śnie wygląda wręcz przeciwnie, odczuwasz ogromny żal i cierpisz, powinnaś przestać podchodzić do życia zbyt poważnie i pesymistycznie.

ROZSTANIE ZE ZNAJOMYM LUB PRZYJACIELEM

Jest metaforą pogorszenia relacji z osobą, o której śnimy. W dzisiejszym świecie czas biegnie nieubłaganie, jednak może warto zatroszczyć się bardziej o swojego przyjaciela i poświęcić mu więcej uwagi? Wystarczy zwykła rozmowa przez telefon lub połączenie za pomocą komunikatora. Niektórzy interpretują znaczenie tego snu w nieodpowiedni sposób, bowiem mówi się, że wyśnienie rozstania sugeruje śmierć bliskiej osoby. Nie obawiaj się, wystarczy nieco ocieplić relację z przyjacielem i sny o rozstaniu odejdą.

ROZSTANIE Z RODZICAMI

Czas wprowadzić w życie nowe plany. Nie bój się zmian, wyjdą Ci na dobre i zostaną entuzjastycznie przyjęte przez Twoje najbliższe otoczenie. Stań twarzą w twarz ze swoimi marzeniami i pragnieniami. Jeśli przyśniło Ci się rozstanie z rodzicami, to czas, aby zmierzyć się z podejmowaniem samodzielnych decyzji. Zastanów się, czego chcesz od życia i zacznij się kierować własnym sercem. Głowa będzie narzędziem, które pomoże Ci podjąć odpowiednie kroki. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 16.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×