"Ślub albo więzienie!" Taki wyrok usłyszał pewien mężczyzna - Jak do tego doszło?

To pierwszy taki wyrok w historii. Chcąc uniknąć więzienia mężczyzna na polecenie sądu musiał... wziąć ślub ze swoją dziewczyną.

wyrok sądu.jpg

"Ślub albo więzienie!" Taki wyrok usłyszał pewien mężczyzna - Jak do tego doszło?

Ślub to zazwyczaj dobrowolna decyzja dwójki ludzi - jak się okazuje są przypadki, gdzie decyzja o małżeństwie jest... wyrokiem sądu.

Dzień ślubu to zazwyczaj bardzo wyjątkowa chwila, do której młodzi przygotowują się wiele miesięcy. Organizacja przyjęcia, zaproszenie gości, wybór odpowiedniej sukni ślubnej - to wszystko zajmuje sporo czasu.

Zobacz też: TO ŚLUBNE ZDJĘCIE PODBIJA INTERNET I WZRUSZA WSZYSTKICH - ZOBACZCIE DLACZEGO 

Nie wszyscy jednak mają na to szansę. Czasem organizacja ślubu musi być bardzo szybka, tak było w przypadku pewnej pary mieszkającej w Stanach Zjednoczonych, która nawet nie planowała, że się pobierze.

 

W Teksasie zapadł osobliwy wyrok. Mężczyzna, który staną przed sądem za pobicie byłego chłopaka swojej obecnej dziewczyny Elizabeth usłyszał wyrok kilkunastu dni więzienia lub... ślub z ukochaną.

Co ciekawe para nie znała się zbyt długo, bo niecały rok i wcale nie planowali zmieniać wspólnie stanu cywilnego. Jednak postawione przez sędziego ultimatum sprawiło, że para stanęła na ślubnym kobiercu 18 dni po ogłoszeniu wyroku.

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO 

Skazany Josten Bundy bał się, że pobyt w więzieniu może sprawić, że straci pracę, dlatego bardzo szybko wraz ze swoją dziewczyną zorganizowali ceremonię zaślubin. Ze względu na to, że wszystko było organizowane w bardzo szybkim tempie, Elizabeth nie miała nawet sukni ślubnej - złożyła przysięgę w białej koszuli i niebieskiej spódnicy.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 18.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Lol
Dodano: 2015-08-18 19:54:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Szybki ślub, szybki rozwód

    W Polsce ponad 20% z 70 tysięcy rozwodów rocznie dotyczy par, które pobrały się nie dawniej niż przed czterema laty. Każdego roku rozpada się prawie pięć tysięcy małżeństw, którym nie… czytaj więcej