Ślub kościelny po cywilnym

Jestem z mężem po ślubie cywilnym. Zależy mi również na wzięciu ślubu kościelnego. Zauważyłam jednak, że mój mąż trochę się od tego wymiguje i ciągle przekłada terminy. Czy coś jest nie tak? Co mam zrobić?

Ślub kościelny po cywilnym

Ślub kościelny po cywilnym


Mam wrażenie, że przekładanie ślubu kościelnego traktuje Pani jako dowód, że coś między Państwem jest nie tak. Proszę pamiętać, że wcale nie musi tak być. Pani partner może nie być skory do zawarcia małżeństwa w kościele ze względów nie dotyczących Państwa związku. Może ma inne podejście do kwestii religijnych, ma trudności rodzinne, które bardzo utrudniają organizację ślubu, dostrzega problemy finansowe w opłaceniu wydatków związanych ze ślubem i ewentualnym weselem. Jest też możliwe, że Pani mąż nie wie jak ważna jest dla Pani ta ceremonia ani jakie względy kierują Panią decydując się na nią.

Kliknij i zobacz przegląd najmodniejszych fryzur ślubnych!


Żaden z tych powodów nie oznacza, że zależy mu mniej na Państwa związku. Domyślam się, że rozmawialiście Państwo na ten czy podobny temat decydując się na ślub cywilny, a nie konkordatowy. Jeśli od tego czasu sytuacja Państwa nie zmieniła się radykalnie, być może to, co powstrzymywało Państwa wtedy przed złożeniem przysięgi małżeńskiej w kościele nadal powstrzymuje Pani męża.

Kliknij i dowiedz się, jak skutecznie schudnąć przed ślubem!

Mężczyźni
zwykle podchodzą do wielu spraw w sposób zadaniowy i rzeczowy. Są w stanie zrobić wiele dla swoich partnerek, ale muszą wiedzieć czemu ma to służyć. Warto więc wsłuchać się w jego argumenty, poznać jego zdanie. Dzięki temu będzie Pani mogła dyskutować z nim na ten temat lub poszukać konkretnych rozwiązań przeszkód stojących na drodze do zawarcia ślubu kościelnego.

Moda ślubna to nuda – paleta kości słoniowej, bieli, beżów i odcieni koloru kremowego, koronka i tiul, gorsety i kryształowe zdobienia... Nadchodzi nowe! Projektanci porzucają schematy i utarte ślubne szablony, wchodzimy w erę kolorowych sukien ślubnych. Na pierwszy ogień idą... czarne. Kontrowersja? Może i tak, ale jaka stylowa! KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Czarna suknia ślubnaPrzedstawiamy propozycje makijaży ślubnych. Zobacz, w jaki sposób wykonać idealny i zachwycający makijaż ślubny.
Marta Kołacka
Ekspert MilionKobiet.pl

Marta Kołacka

seksuolog, psycholog
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 08.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Moim zdaniem jeden ślub w zupełności wystarczy. Najważniejsze żeby był on wyjątkowy i taki, który będzie się wspominać z wielkim sentymentem po latach. Tak sobie myślę, że na udaną uroczystość tego typu skład się wiele czynników. Nie tylko wielka i piękna sala weselna czy suknia Panny Młodej odgrywają główne role. Także bukiet, dodatki i inne elementy wpływają na piękny całokształt. Sama jestem obecnie na etapie planowania ślubu i mnóstwo inspiracji znalazłam na portalu http://whiteday.pl/ na pewno nie tylko mnie, ale także wielu innym osobom pomogą, przy organizacji tego najważniejszego wydarzenia w życiu.
Dodano: 2015-12-13 23:21:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
a po co 2 śluby? jeden nie wystarczy?
Dodano: 2012-10-09 08:32:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×