Ślub w wieku 100 lat? Tak, to możliwe!

Martwicie się, że nie jesteście w związku? To nagranie przekona was, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Ślub w wieku 100 lat? Tak, to możliwe!

Większość kobiet w zasadzie od dzieciństwa marzy o pięknej, długiej sukni ślubnej i tym ukochanym mężczyźnie, który będzie traktował je niczym księżniczki. Jedne trafiają na takowego bardzo wcześnie, inne muszą trochę poczekać, co często wiąże się z depresjami, załamaniami, płaczem i wieloma innymi przypadłościami. Wtedy też często irytują słowa znajomych "spokojnie, przyjdzie czas i na ciebie". Tak, tylko w myśli mówicie "taaa, ile można czekać". Jak się okazuje, czasem warto i do setnych urodzin.

Internet podbija nagranie z ceremonii ślubnej, na której to sakramentalne "tak" mówią sobie: 100-letnia Dany Jackson i 87-letni Billy Strauss Dan. Para poznała się w domu opieki i po dwóch latach postanowiła zalegalizować swój związek. Nie mogło zabraknąć białej sukni, welonu, kwiatów, eleganckiego garnituru i gości.

Po zaślubinach, panna młoda przyznała, że czuje się jakby miała zaledwie 50 lat. Nie ma w tym nic dziwnego. Nie od dzisiaj wiadomo, że miłość uskrzydla, odmładza, a badania naukowców potwierdzają, że osoby zakochane nawet chudną.

Zobaczcie także: Chcesz schudnąć? Zakochaj się! - Oto zaskakujące wyniki badań

Młodej parze należą się gratulacje.

Pamiętajcie, jeżeli tylko wydaje się wam, że życie nie ma sensu, bo nadal jesteście samotne, to obejrzyjcie to nagranie. Na miłość nigdy nie jest za późno i gdzieś tam na was czeka ta przysłowiowa "druga połówka jabłka".

Zobaczcie nagranie z ceremonii:Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ YouTube
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 05.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
:)
Dodano: 2015-06-05 23:57:17 Zgłoś nadużycie