Szok! Kobieta wyszła za... gościa weselnego!

To była chwila... Poznajcie tę zaskakującą historię.

Kobieta wyszła za... gościa weselnego

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w Indiach. W czasie tradycyjnego ślubu doszło do niespodziewanej sytuacji.

W połowie ceremonii pan młody dostał ataku padaczki. Jugal Kishore podobno upadł kiedy dochodziło do tradycyjnej wymiany girlandami kwiatów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego przyszła żona nic nie wiedziała o jego chorobie i było to dla niej ogromne zaskoczenie.

23-letnia Indira mocno się zdenerwowała całym zajściem i zamiast przerwać uroczystość na czas, kiedy Jugal wróci do zdrowia, postanowiła, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a na swojego nowego męża wybrała jednego z gości weselnych.

Po krótkiej konwersacji postanowiono kontynuować uroczystość z nowym panem młodym.

Kiedy Jugal powrócił ze szpitala, był mocno wstrząśnięty tym co się stało. Błagał swoją ukochaną aby zmieniła decyzję i cofnęła zaślubiny, ale ta pozostała nieugięta. Kiedy zawiodły rozmowy, rodzina oraz niedoszły pan młody złożyli skargę na policję, ale ostatecznie obie rodziny rozwiązały sprawę polubownie.

Jak wy postąpiłybyście na miejscu panny młodej?Zobaczcie także:Źródło: Independent.co.uk
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 19.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Hmm ja czytałam wersje inna, gdzie pan młody dostał zawału, panna młoda została tak jakby przymuszona do ślubu z jego bratem, ponieważ rodzice panny młodej oddali już jjej posag, doszło do umowy i nie dało rady tego wycofać
Dodano: 2015-02-20 10:21:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×