Te rzeczy musisz zrobić przed trzydziestymi urodzinami! Inaczej będziesz nieszczęśliwa...

Czas pędzi nieubłaganie... Zanim się obejrzysz, skończysz trzydzieści lat. Co możesz zrobić już dziś, aby w przyszłości być szczęśliwa i pewna siebie?

sluchaccialaaaa.jpg

Wydaje Ci się, że już zawsze będziesz młodą, pełną beztroski dwudziestolatką? Niestety, czas mija bardzo szybko i już teraz warto zadbać o swoje szczęście w przyszłości. Później możesz nie mieć na to czasu. Oto lista rzeczy, za które powinnaś zabrać się jak najszybciej!

Nauka języka obcego

Ostatnio z językami obcymi miałaś do czynienia w szkole średniej? Pora doszlifować angielski lub rozpocząć naukę zupełnie nowego języka! Za kilka lat Twoja pozycja zawodowa może pozwolić Ci na dalekie podróże, a poza tym nauka języków obcych to najlepsza gimnastyka dla Twojego mózgu! 

Spełnienie przynajmniej jednego marzenia 

Zawsze marzyłaś o szalonej wycieczce, randce w nietypowym miejscu czy luksusowej bieliźnie? Bez względu na to, czego pragniesz, postaraj się spełnić swoje marzenie przed trzydziestymi urodzinami! Zrób to zanim zaczniesz na sobie oszczędzać!

Zrobienie prawa jazdy 

Nawet jeśli teraz nie potrzebujesz prawa jazdy, prędzej czy później przyjdzie moment, że nie będziesz mogła poradzić sobie bez samochodu. Obecnie wszędzie podwozi Cię partner? W porządku- pamiętaj jednak, że życie stawia przed nami rozmaite sytuacje i możliwe, że kiedyś to ukochany będzie potrzebował Twojej "podwózki". Poza tym, prawo jazdy przydaje się w wielu zawodach- kto powiedział, że już zawsze będziesz robiła to samo?

Weryfikacja przyjaźni 

Zastanów się, kto tak naprawdę zasługuje na Twoją przyjaźń i zaufanie? Możliwe, że cały czas otaczasz się ludźmi, z którymi tak naprawdę nie masz ochoty spędzać czasu. Nasze znajomości z innymi zmieniają się pod wpływem wieku- nie żałuj, że jedna czy druga przyjaźń uległa rozpadowi. Zadbaj o relacje, które dają Ci szczęście. 

Poznanie samej siebie

Pewnie zadawałaś sobie to pytanie wiele razy, ale... zastanów się, co chciałabyś robić w życiu. Trzydzieste urodziny to przełom- właśnie teraz potrzebne będzie Ci zdecydowanie i silna wola. Nie jesteś już dwudziestolatką, która nie wie czego chce- staraj się widzieć w tym jak najwięcej zalet i wykorzystaj swoją kobiecą siłę. 

Wyjawienie sekretów

Od dawna podoba Ci się Twój sąsiad czy kolega z pracy, jednak nie masz odwagi z nim porozmawiać? Nie możesz znieść zachowania swojej mamy, jednak cierpliwie trwasz w toksycznej sytuacji, zamiast zdecydować się na odrobinę odwagi? Oczyść atmosferę i zadbaj o swój komfort psychiczny- dopiero wtedy będziesz mogła skupić się na realizacji życiowych celów. 

Sprawdzenie się 

Marzysz o tym, żeby przygarnąć małego psa? Zacznij działać w wolontariacie i sprawdź, czy opieka nad zwierzakiem to zajęcie dla Ciebie. Jeżeli chcesz zmienić pracę, spróbuj dowiedzieć się o nowym zawodzie jak najwięcej. Sprawdzaj się w różnych sytuacjach i oceniaj, co przynosi Ci najwięcej radości.  

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 28.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Fajny artykuł, zapraszamy do nas - http://medrzec.com.pl/ :-) pozdrowienia
Dodano: 2017-10-16 11:03:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×