7 sposobów na pozbycie się negatywnej energii z mieszkania

Każdy człowiek od czasu do czasu doświadcza uczucia ponurego niedzielnego popołudnia, ale jeśli to uczucie trwa nieprzerwanie, powinnaś jak najszybciej pozbyć się z domu tych negatywnych, smutnych i przygnębiających wibracji, które mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Zaufaj nam i wypróbuj te pozytywne techniki.

iStock-503418976 (1).jpg

Kadzidła

Ten pachnący dym od tysięcy lat wspiera duchowe i medytacyjne praktyki, dlaczego zatem miałabyś nie spróbować go w domu? Kadzidełka wspierają budowanie pozytywnej energii. Najlepiej stosować je w domu, w którym panuje ład i porządek, ponieważ używane właściwe tworzą spokojny i pogodny klimat.

zepsute przedmioty

Nawet jeśli od dawna planujesz naprawić krzesło, na którym nie da się siedzieć, powinnaś przemyśleć, czy nie lepiej się go po prostu pozbyć. Zniszczone rzeczy przenoszą i zatrzymują negatywną energię.

Olejki eteryczne

Jeśli obieranie pomarańczy wzbudza w Tobie pozytywne wspomnienie o słońcu i uśmiechu, nie jesteś sama. Wypełnij swój dom zapachem pomarańczowego olejku eterycznego i zwróć uwagę, jak wspaniale usuwa negatywną energię i poprawia Ci nastrój. Możesz wpuścić kilka kropel na wilgotne ręczniki lub kupić specjalny olejek w spreju.

Żółte ściany

Ten kolor odgrywa kluczową rolę w wielu mieszkaniach. Według projektantów wnętrz neutralizuje złą energię. Dodatkowo sprawia również, że pomieszczenia stają się optycznie większe. Mieszkanie z żółtymi ścianami jest o wiele bardziej przytulne niż to, w którym na co dzień panują raczej zimne klimaty.

Sól

Umieść ją w we wszystkich kątach każdego pokoju. Sól ma właściwości, które ściągają negatywną energię po poprzednich właścicielach mieszkania. Po czterdziestu ośmiu godzinach można zebrać sól i wyrzucić ją do śmieci, razem z negatywną energią i smutkiem, który wypełniał mieszkanie.

Lustra

Aby dodać pozytywnej energii mieszkaniu, warto zaopatrzyć się w lustra. Należy pamiętać, aby unikać tych z ostrymi krawędziami. Okrągłe lustra dodają pozytywnej energii w samym wystroju, ale także pomagają oczyścić umysł. Z lustrami nie należy jednak przesadzać i uważać na ich rozłożenie. Niektórzy twierdzą, że lustra umieszczone naprzeciwko łóżka, "wpuszczają" do naszych snów negatywną energię i wywołują koszmary.

Naturalne kolory

Pomyśl o tym. Oczywiście, ciemne, żywe kolory są pełne osobowości, ale czasami, kiedy jest się przytłoczonym przez życie, to właśnie naturalne, jasne kolory poprawiają nastrój i tworzą odprężającą atmosferę. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 09.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×