Wakacyjny flirt!

Lato sprzyja wakacyjnym wyjazdom. To właśnie wtedy mamy okazję poznać nowe kraje i odkryć ich kulturę. Już dziś zdecyduj się na wakacyjną wyprawę, dzięki której możesz również poznać… swojego przyszłego partnera!

Pary, które poznały się na eDarling

Hiszpańskie, niemieckie i francuskie pary, które poznały się na eDarling


eDarling Zakochaj się latem

Nie masz partnera i martwisz się, że Twój wyjazd będzie nudny! Okazuje się, że może być zupełnie odwrotnie. Dzięki samotnym podróżom stajesz się bardziej otwarta na nowe znajomości. A to sprzyja nawiązywaniu bliższych kontaktów.
Zanim  wyruszysz na urlop, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz. Chciałabyś się zrelaksować w przytulnym SPA, czy raczej zależy Ci na przeżyciu ekscytującej podróży? Na szczęście biura podróży posiadają wiele ofert, z których z całą pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Wakacje  z innymi singlami

Podczas urlopu z innymi singlami będziesz miała do wyboru wiele form aktywności, takich jak wspólne uprawianie sportów zespołowych (siatkówka, koszykówka, itd.), wspólne, górskie wędrówki żeglowanie, wspinaczka lub rowerowe wyprawy w nieznane.

Przed wyjazdem na urlop, koniecznie sprawdź ofertę hotelu, w którym zamierzasz zamieszkać. Dowiedz się, jakie atrakcje przewiduje on dla swoich gości, czy są organizowane wieczory integracyjne oraz czy ośrodek ma dostęp do Internetu.

Wakacyjny flirt

Czy wiesz, że najwięcej flirtów ma miejsce latem? To właśnie podczas urlopu czujemy się najbardziej zrelaksowani i wypoczęci. Jeśli Ty również szukasz partnera, to najlepszy moment, aby w końcu go odnaleźć! Nie zrażaj się tym, że jak powszechnie wiadomo, większość flirtów kończy się wraz z ostatnim dniem urlopu. To nie jest reguła. Co więcej – może się okazać, że całkiem przypadkiem trafisz na swojego jedynego, ukochanego mężczyznę z którym spędzisz resztę życia.

Wycieczki fakultatywno-integracyjne

Jeżeli w tym roku planujesz samotne wakacje, koniecznie dowiedz się w hotelu, czy są organizowane wycieczki fakultatywne. Są one doskonałą okazją do poznania nowych osób. Wspólne podróżowanie autokarem przez cały dzień z innymi turystami, sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Koniecznie rozejrzyj się, czy  w autokarze obok tego przystojniaka z blond włosami nie ma przypadkiem wolnego miejsca… dla Ciebie!
Możesz również skorzystać z konkretnych ofert biur podróży. Weekend w Paryżu, tydzień w Pradze czy we Włoszech to również doskonały pomysł na znalezienie partnera.

Flirt z obcokrajowcem

Jeżeli podczas tegorocznych wakacji wybierasz się na urlop za granicę, koniecznie dowiedz się, jak flirtują faceci z poszczególnych krajów. Dzięki temu nie grozi Ci żadna miłosna wpadka.

Venessa i Jeremy eDarling

Venessa i Jeremy


Francuskie komplementy

Francuzi są bardzo tradycyjni, jeżeli chodzi o sposób flirtowania. Lubią zapraszać kobiety do eleganckich restauracji, zamawiać drogie wino i prawić im komplementy. Jeżeli będziesz przejazdem w Paryżu lub innym francuskim mieście, koniecznie wybierz się na popołudniowy spacer, załóż zwiewną sukienkę, ciemne okulary i słomkowy kapelusz. Francuzi kochają eleganckie kobiety!

Valeria i Thomas eDarling

Valeria i Thomas

Odważny jak Hiszpan

Jeżeli wybierasz się na urlop do Hiszpanii przygotuj się na odważny flirt. Raczej nie spotkasz w tym kraju nieśmiałych mężczyzn. Wręcz przeciwnie, to właśnie oni chętnie pierwsi wychodzą z inicjatywą i zapraszają swoje wybranki na randki. Chciałabyś zaskoczyć Hiszpana? Udawaj trudną do zdobycia. Ci faceci kochają podejmować nawet trudne wyzwania.

Dowcipny jak Brytyjczyk

Brytyjczycy we flirtowaniu są naprawdę dosyć skomplikowani. Z jednej strony cechuje ich pewna doza nieśmiałości i małomówność w kontaktach z płcią przeciwną. Jednak do tego lubią śmiać się i opowiadać nawet sarkastyczne żarty. Wszystko zależy od tego, na jakiego konkretnie mężczyznę w Wielkiej Brytanii trafisz. Uwaga: Nie zdziw się, jeżeli na początku znajomości z facetem, zamiast komplementu na temat swojej urody, usłyszysz jego zachwyt na temat…. pięknej pogody. To ich patent na przełamywanie pierwszych lodów.

Annika i Mathias eDarling

Annika i Mathias


Nie dotykaj Japończyka

Japończycy są raczej nieśmiałymi mężczyznami jeżeli chodzi o relacje z kobietami. Jeżeli jednak podczas urlopu spotkasz na swojej drodze nieziemsko przystojnego faceta z Japonii, koniecznie okaż mu swoje zainteresowanie. Japończycy nie lubią, kiedy się ich poklepuje po plecach, dotyka ich ramion czy nawet głośno do nich mówi.  Nie martw się, jeżeli to Ty będziesz musiała jako pierwsza wyjść z inicjatywą. Po jakimś czasie może się okazać, że naprawdę było warto.

Oczywiście udany podryw nie zależy od narodowości wybranka, ale od umiejętności, jakie posiadamy w tej dziedzinie. Nasze wskazówki pomogą Wam skutecznie upolować cudzoziemca i nie popełnić przy tym żadnej gafy. Poza tym taki wakacyjny flirt może okazać się wspaniałą wakacyjną przygodą i niewykluczone, że może się zamienić w miłość do grobowej deski.

eDarling

Źródło: 

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 10.07.2012 (aktualizacja: 2012-09-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×