Zaatakowana kobieta wezwała policję dzięki aplikacji do zamawiania pizzy

Pewna kobieta przeżyła chwile grozy we własnym domu... Jednak dzięki aplikacji do zamawiania pizzy wezwała pomoc. Co się wydarzyło? Zobaczcie.

przemoc w rodzinie.jpg

Zaatakowana kobieta wezwała policję dzięki aplikacji do zamawiania pizzy

Kiedy grozi nam niebezpieczeństwo przede wszystkim należy zachować trzeźwość umysłu i nie wpadać w panikę. To może nam często uratować życie.

W takiej sytuacji stanęła pewna kobieta z Florydy.  Wraz z trójką swoich dzieci została uwięziona we własnym domu przez partnera, który był pod wpływem narkotyków. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, gdyż mężczyzna zaczął grozić kobiecie nożem.

Zobacz też: STOP PRZEMOCY W RODZINIE 

Ta jednak zachowała trzeźwość umysłu i przekonała agresywnego mężczyznę do tego, by mogła zamówić pizzę. Wypełniając formularz przez specjalną aplikację, w uwagach kobieta napisała "Proszę o pomoc, wezwijcie na ten adres policję".

Dzięki temu kobieta uratowała życie sobie oraz swoim dzieciom. Dzięki wiadomości przekazanej przez aplikację, policja przybyła do domu i zatrzymała agresywnego mężczyznę, który im groził.

Zobacz też: 29-LATKA MUSI PISAĆ LISTY DO MĘŻCZYZNY, KTÓRY JĄ TORTUROWAŁ. JAK TO MOŻLIWE? 

Przypadek z USA nie jest jedynym takim, a dzięki społecznej kampanii, która powstała i pokazuje bardzo podobną historię, z pewnością więcej osób będzie próbowało wezwać pomoc właśnie w taki lub nieco podobny sposób. 

 

Oto spot, który był częścią kampanii. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 08.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Dobrze zrobiła podziwiam jak wpadła szybko na taki pomysł
Dodano: 2015-05-08 20:41:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
brawo
Dodano: 2015-05-08 17:10:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×