Zanim zaprosisz go na Facebooku

Wszyscy mają konto na Facebooku (albo prawie wszyscy). Twój partner, obecny albo przyszły, prawdopodobnie też... Czy warto mieć go w gronie licznych znajomych?

Zanim zaprosisz go na Facebooku

Zanim zaprosisz go na Facebooku

W czasach stałego dostępu do internetu, pewnie większą szanse macie spotkać się online niż przy piwie w knajpie. Jest wiele plusów tej sytuacji ale też wiele minusów... Czasem lepiej jednak nastawić się na kontakt twarzą w twarz - dlaczego? W wirtualnym świecie nie widzisz gestów, mimiki, nie słyszysz tonu głosu - przez to łatwo na swoją niekorzyść zrozumieć komunikaty napisane na "tablicy", może przez to dojść do wielu nieporozumień. Jeżeli cały czas sprawdzasz jego status online możesz popaść w lekką paranoję, po pierwsze wiesz wszystko co robi, więc o czym będziesz z nim rozmawiać jak się spotkacie twarzą w twarz?

Poza tym te jego wstrętne koleżanki, które co i rusz piszą coś na jego "tablicy" i zostawiają masę postów - można umrzeć z zazdrości, dusząc w sobie dużo zazdrości możesz być bardzo nieprzyjemna dla niego w realu. Dlatego lepiej byłoby nie sprawdzać co 5 minut jego statusu - musisz mu zaufać. A na końcu najważniejsze - nie wyznawaj mu publicznie miłości, przy takiej ilości świadków i nie dziel się szczegółami Waszego codziennego życia, bo to może odrzeć je z intymności, która w związku jest naprawdę bardzo potrzebna.

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również: 

Randkowy savoir -vivre

Przepis na wierność partnera

Zazdrość w związku 


Dodał(a): Ewa Nenko , Środa 01.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Związek otwarty na zdradę!

    Związek otwarty na zdradę!

    Większość z nas nie wyobraża sobie takiego układu. Bo jak tu żyć w relacji, w której nie ma się partnera na wyłączność. Okazuje się jednak, że istnieją pary, którym to nie… czytaj więcej

  • Jak Cię widzą, tak Cię rekrutują

    Jak skutecznie wykorzystać informacje z portali społecznościowych? Na co zwrócić szczególną uwagę, prowadząc projekt rekrutacyjny w sieci? Czy rekrutacja przez portale społecznościowe to… czytaj więcej