Regulamin akcji "Dżinsowy tydzień z magazynem HOT moda & shopping"

A.    Postanowienia ogólne.


1.    Organizatorem Akcji Promocyjnej jest MARQUARD MEDIA POLSKA Sp. z o.o. – Wydawca magazynu HOT moda & shopping, z siedzibą w Warszawie 00-679 przy ulicy Wilczej 50/52.
2.    Celem Akcji Promocyjnej jest umożliwienie czytelnikom magazynu HOT moda & shopping skorzystania z rabatów na zakupy w sklepach uczestniczących w akcji na podstawie Kuponów Rabatowych, które będą zamieszczone w kwietniowym wydaniu magazynu Hot moda & shopping.
3.    Uczestnikami Akcji Promocyjnej są:
a.    firmy działające na terenie Polski udzielające rabatu na zakupy dokonywane przez Czytelników magazynu HOT moda & shopping we wskazanych sklepach,
b.    Czytelnicy magazynu HOT moda & shopping.  

B.    Czas trwania akcji promocyjnej


Kupony rabatowe zamieszczone w kwietniowym magazynie HOT moda & shopping, który ukaże się na rynku 15 marca 2012 roku, będą realizowane w dniach 10-15 kwietnia 2012 roku na obszarze całego kraju we wszystkich sklepach udzielających rabatu w godzinach ich otwarcia.

C.    Zasady Akcji Promocyjnej


1.    Uczestnikiem Akcji może być osoba, która nabyła kwietniowe wydanie magazynu HOT moda & shopping i posiada zamieszczone w nim Kupony Rabatowe.
2.    Aby zrealizować Kupon Rabatowy należy w dniach 10-15 kwietnia 2012 roku przedstawić go przy zakupie wybranego produktu w sklepie udzielającym rabatu wskazanym na kuponie.
3.    Kupon może być wykorzystany przez Czytelnika w wysokości na nim przedstawionej tylko raz i w ramach jednego zakupu.

D.    Postanowienia końcowe.  


1.    Firmy uczestniczące w akcji promocyjnej zobowiązują się udzielić rabatu Czytelnikom magazynu HOT moda & shopping na podstawie okazanych przez Czytelników kuponów pochodzących z kwietniowego wydania magazynu HOT moda & shopping (4/12), przy czym rabat nie będzie udzielany na towary objęte inną promocją, obniżką cen bądź wyprzedażą.
2.    Wszelkie reklamacje związane z akcją promocyjną, należy zgłaszać pisemnie do Organizatora na podany powyżej adres wraz ze szczegółowym uzasadnieniem pod rygorem wygaśnięcia wszelkich roszczeń danej osoby w związku z akcją promocyjną w terminie najpóźniej do 14 dni od daty zakończenia akcji.
3.    Niniejszy regulamin jest dostępny do wglądu w siedzibie Organizatora.


Dodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 15.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×