Horoskop na weekend

Co wydarzy się w ten wiosenny, słoneczny weekend? Sprawdź!

horoskopgranatowymain.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu poszukaj bratniej duszy i nie ukrywaj swoich emocji, a sprawy zaczną układać się po Twojej myśli. Uda Ci się zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna Ci zależy.

FINANSE

Postaw na kreatywność i nieszablonowe rozwiązania, a zostaniesz zauważony i doceniony.  Dobry  tydzień na szybkie załatwianie pożyczek w bankach, spłacaniu długów i zakładaniu lokat.

ZDROWIE

Zdrowa dieta, dużo witamin i ruch działają zbawiennie na odporność.

BYK

MIŁOŚĆ

Miedzy Wami nie jest najlepiej, zawiniłeś, wszedłeś w romans. Choć Twoja połowa ciągle się na Ciebie dąsa, to chyba zaczynasz odczuwać, że już Ci wybaczyła Twój haniebny błąd, choć jeszcze Ci tego nie powiedziała. Mimo to nie zaniedbuj starań o nią.

FINANSE

W tym tygodniu możesz spodziewać się przypływu gotówki. Może to ciekawa inwestycja odpłaci się, albo pojawi się niespodziewany spadek czy wygrana na loterii.

ZDROWIE

W tym tygodniu uważaj na wszelkie przeziębienia i choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową. Dbaj o siebie.

BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Przed Tobą spokojniejszy tydzień. Będziesz mieć więcej czasu na refleksję, wypoczynek, sprawy duchowe, rozwój osobisty i poukładanie spraw uczuciowych.

FINANSE

Przed Tobą owocny tydzień. Przekonasz do siebie odpowiednie osoby. Masz szansę zdobyć upragnione stanowisko i zrealizować zawodowe ambicje.

ZDROWIE

Uważaj na swój kręgosłup, nie przeciążaj go i nie wysilaj znacznie, bo skutki odczuwalne mogą być przez lata.

RAK

MIŁOŚĆ

W miłości powinnaś postawić na samowystarczalność. Upewnij się, że jesteś w stanie na bieżąco poradzić sobie ze wszystkim sama, nie możesz sobie pozwolić na uzależnienie od partnera .

FINANSE

Warto wziąć głęboki oddech, policzyć do dziesięciu i nie wikłać się w konflikty zawodowe , bo ich negatywne konsekwencje ciągnąć się będą miesiącami.

ZDROWIE

Uważaj na niedopatrzenie lub złą diagnozę w tym tygodniu. Sprawy zdrowotne mogą okazać się inne, niż przypuszczasz.

LEW

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień i wybaczaniu urazów w stałych związkach. Bądź wyrozumiały i wspaniałomyślny - każdy ma przecież prawo do drugiej szansy.

FINANSE

To jest tydzień, w którym możesz spełnić swoje marzenia. Szczególnie te odnośnie zupełnie niepotrzebnych, a jakże urokliwych zakupów. Możesz podpisywać wszelkie umowy, zwłaszcza jeśli przed Tobą okres rozpoczęcia pracy.

ZDROWIE

W tym tygodniu Twój system nerwowy może zostać nadszarpnięty. Wycisz się i zrelaksuj, najlepiej poprzez zabawę i śmiech.

PANNA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu plusem będą relacje partnerskie. Twój związek ma okazje rozkwitnąć. Łatwiej będzie Wam się dogadać i wspólnie zaplanować przyszłość.

FINANSE

Tydzień rozpoczniesz dość ponurym akcentem: rozległych problemów w pracy. Na szczęście  koniec tygodnia zaowocuje ciekawą propozycją lub nową znajomością zawodową.

ZDROWIE

Jeśli zmagasz się z jakimikolwiek dolegliwościami, poproś o konsultacje z kilkoma lekarzami.

WAGA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu zadbaj o to, by poznawać nowe osoby i miej na oku tych, którzy Ci się naprawdę podobają - zazdrośni znajomi będą chcieli skorzystać na znajomości z Tobą.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz się dobrze targował i w rezultacie wyjdziesz ze wszystkiego obronną ręką. Na zakupy zabierz koleżankę. Co dwie głowy to nie jedna, szczególnie jeżeli zamierzasz wydać większą sumę pieniędzy.

ZDROWIE

Zadbaj o ruch w ograniczonych ilościach, mając na uwadze swoje stawy i kończyny. Osoby, które cierpią na nadciśnienie i nic z tym nie robią, powinny w końcu zabrać się ostro do pracy i poprawić stan swojego zdrowia.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Możesz oczekiwać, ze wiele się zmieni między Tobą a partnerem, jak również i przyjaciółmi. Na początku tygodnia ogólnie możecie mieć spore problemy z dogadaniem się.

FINANSE

Aura tygodnia pozytywnie wpłynie nie tylko na sprawy związane z nauką i karierą, ale również poprawi stan Twojego konta.  Wieczorami czytaj tematyczne książki.

ZDROWIE

Jeśli masz problem z zajściem w ciążę, należy koniecznie sprawdzić poziom hormonów.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Uważaj, bo aura tygodnia skłaniać Cię będzie do słuchania niesprawdzonych plotek i snucia skomplikowanych miłosnych intryg. Lepiej stłuc talerz niż zacząć awanturę, która zakończy udany związek lub obiecującą znajomość.

FINANSE

W tym tygodniu w sprawach biznesowych będzie Ci trudniej. Nie będziesz w stanie pracować ze zwykłą dla Ciebie wydajnością, o wiele trudniej będzie Ci się skupić.

ZDROWIE

Powrót do zdrowia, lepsze samopoczucie.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W miłości czekają Cię niewielkie zmiany. Jeśli miłość będzie od Ciebie wymagać porzucenia swoich przyzwyczajeń i poczucia bezpieczeństwa, nie ryzykuj. Bądź cierpliwy i kontynuuj poszukiwania swojej drugiej połówki.

FINANSE

Aura tygodnia doprowadzić może do wielu konfliktów oraz nieporozumienia w podstawowych kwestiach zawodowych ze współpracownikami lub szefem. Jednak w późniejszym okresie wszystko powinno już iść z górki.

ZDROWIE

Nie lekceważ swojego zdrowia. Jeśli czujesz, że coś Ci dolega, sprawdź to. Czas ukoić nerwy.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Nadszedł czas na miłość, doświadczycie objawów uczuć ze strony partnera/ki. Zamiast biernie obserwować, lepiej zaangażować się w życie bliskiej Ci osoby, która ma szansę przeżyć swoje 5 minut.

FINANSE

W tym tygodniu dokończ ważne sprawy. Zacieśnij znajomości z ludźmi, którzy Cię wspierają, a zdecydowanie unikaj tych, którzy Cię krytykują i działają na Twoją niekorzyść.

ZDROWIE

W tym tygodniu zwróć baczną uwagę na to, co jesz. Nieoczekiwanie możesz dostać alergii, która niekorzystnie wpłynie również na Twoje dobre samopoczucie.

RYBY

MIŁOŚĆ

Musisz cierpliwie przetrwać początek tygodnia, aby później cieszyć się z wielu wspólnie spędzonych chwil. Wrócą romantyczne wieczory przy kominku, jak i wspólne obiady i spotkania.

FINANSE

Masz szansę osiągnąć to, co zaplanowałeś. Jeśli będziesz rzeczowy i będziesz się domagać konkretów i realnych zmian, osiągniesz sukces.

ZDROWIE

Relaks i odpoczynek od wszystkiego wskazany.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

zdjęcie: iStock 

Zobacz też: Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 31.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×