20 nieznajomych osób, 20 pocałunków...

Tagi: First Kiss

Wiadomo, że wiosna to najlepszy czas na... pocałunki! 20 osób wzięło udział w dość wyjątkowym projekcie, którego daniem głównym stała się miłość francuska w najsubtelniejszej i pozornie niewinnej postaci - pocałunku. Nie oszukujcie sami siebie, że nie chcecie tego zobaczyć!

20 nieznajomych osób, 20 pocałunków...

20 nieznajomych osób, 20 pocałunków...

Niby nic takiego się nie dzieje... dwójka całujących się osób na ekranie... a jednak uśmiech się rodzi i endorfiny uderzają do głowy. Dlaczego? Ponieważ reżyseria tego projektu kończy się na spotkaniu dwóch nieznajomych sobie osób, które zdecydowały się od tak na pierwszy pocałunek

Jest wstydliwie, jest prawdziwie, jest uroczo. Do tego w tle leci jedna z najlepszych piosenek o miłości, jaka powstała na przestrzeni ostatnich lat - "We Might Be Dead By Tomorrow" SOKO.

Może w zabieganym świecie czasem warto się zatrzymać i po prostu kogoś pocałować...? Jeśli w waszej głowie rodzą się pytania "ale jak to tak?", w odpowiedzi niechaj pozostanie jedynie "po prostu" i jak na załączonym obrazku. Wiosna idzie! Jak nie teraz to kiedy?


Jeśli macie ochotę, zapraszamy do obejrzenia filmiku "First Kiss"!

)

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 11.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
wow
Dodano: 2014-03-11 23:23:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×