20. rocznica śmierci Diany: Zobacz najpiękniejsze zdjęcia księżnej!

Zobacz zdjęcia upamiętniające chwile, gdy Lady Di była naprawdę szczęśliwa.

Untitled collagedianasdeathmain1.jpg

Dokładnie 20 lat temu w tragicznym wypadku samochodowym zginęła "królowa ludzkich serc" - Diana Spencer.  W ten szczególny dzień przypominamy piękne momenty z życia księżnej. 

Lady Di zmarła tragicznie 31 sierpnia 1997 roku na skutek obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym, do którego doszło w paryskim tunelu Alma. Wraz z nią życie stracił jej partner - Dodi Fayed oraz kierowca Henri Paul. Po śmierci księżnej w żałobie pogrążył się cały świat, lecz tragedia, co oczywiste, najbardziej dotknęła jej synów - 15-letniego wówczas księcia Williama oraz 12-letniego księcia Harry'ego. To właśnie oni zawsze, niezależnie od okoliczności, byli najważniejsi dla księżnej.

Jej synowie dopiero dziś otwarcie mówią o tym, jak przeżyli śmierć swojej mamy. Ostatnio książę Harry wyznał, że śmierć jego matki sprawiła, że na kilkanaście lat zamknął się w sobie i zablokował odczuwanie emocji.  

dianadianaduze-17.jpg

dianaiharrymale600.jpg


Z całą pewnością do historii przeszła także dobroczynna działalność Diany, którą kontynuowała ze zdwojoną siłą nawet po rozwodzie z księciem Karolem. 

dianacharitycnpphotos119027.jpg

didiana5a3b7874.jpg

didiana9a922ceb.jpg

didianaksiezna-diana-2.jpg

Jednym z najważniejszych ślubów w naszej współczesnej historii z całą pewnością był ślub Diany Spencer i księcia Walii Karola. I niezależnie od tego, jak potoczyły się dalsze losy małżeństwa, trzeba przyznać, że tego dnia księżna wychodziła za mężczyznę, którego kochała. I wyglądała pięknie.

Taką właśnie - skromną, uśmiechniętą, kochającą i delikatną wszyscy pamiętamy ją do dziś.  

dianasweddingypoumain.jpg

didianae3252625.jpg

Zobacz też:

zdjęcia: Starstock, Instagram.com, screen Youtube  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 31.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Macierewicz to ogarnia
Dodano: 2017-08-31 21:02:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×