3 dziewczyny śpiewają największe hity ostatnich dekad - Zobaczcie zabawny film

Przez ostatnie dziesięciolecia muzyka ewoluowała wiele razy. 3 młode dziewczyny postanowiły pokazać najważniejsze muzyczne hity w bardzo ciekawy i zabawny sposób. Zobaczcie!

dziewczyny śpiewają w samochodzie.jpg

3 dziewczyny śpiewają największe hity ostatnich dekad - Zobaczcie zabawny film

Wszystko w naszym świecie ulega stopniowym zmianom. Kiedy spojrzy się na to z szerszej perspektywy widać to znacznie wyraźniej.

Każdy czas charakteryzuje się innymi trendami w modzie, a także w muzyce. Lata 90. zdecydowanie co innego stawiały na piedestale niż lata 20., czy też te, w których przyszło nam żyć obecnie. Wszystko to jest oczywiście dobre, bo dostarcza nam różnorodności i sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. 

Filmów, które pokazują jak przez dziesięciolecia zmieniają się różne rzeczy jest wiele (Zobacz: Jak zmieniały się kanony piękna przez ostatnie 100 lat? ). Tym razem dzięki pracy 3 młodych dziewczyn, możemy zobaczyć największe hity ostatnich dekad i ich najbardziej charakterystyczne elementy w bardzo zabawnym filmiku.

 

Widać, że dziewczyny nieźle się do wszystkiego przygotowały i pokazały klasę prezentując największe muzyczne hity takich wykonawców jak Britney Spears, Eminem, Jennifer Lopez, czy niekwestionowanych królów muzyki jak Elvis Presley i Michael Jackson.

Zobacz też: ZOBACZCIE JAK KOBIETA TAŃCZY NA RURZE ZE... SWOIM MAŁYM DZIECKIEM! 

Zabawne stroje, dopasowany układ choreograficzny i lekkość sprawiają, że nagrany przez nie film szturmem podbija internet. Nie ma się co dziwić, są to nieco ponad 3 minuty, a zdecydowanie mogą poprawić humor. 

A jeszcze większego uroku nadaje temu wszystkiemu fakt, że cały filmik nagrany jest nie w specjalnym studiu nagraniowym, a w samochodzie! 

Zobaczcie sami! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 02.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
kiepskie, nawet same nie śpiewają
Dodano: 2015-04-03 10:05:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×