32 razy została pchnięta nożem - teraz zaręczyła się z ratownikiem, który uratował jej życie

Miłość znajduje nas zazwyczaj w najmniej spodziewanym momencie. Tak było i w tym przypadku. Poznajcie romantyczną historię pewnej pary.

zaręczyny.jpg

32 razy została pchnięta nożem - teraz zaręczyła się z ratownikiem, który uratował jej życie

 

Życie pisze bardzo różne scenariusze. Czasem jednak nawet z wielkiej tragedii może zrodzić się coś pięknego. Przykładem na to jest historia Melissy Dohme. 

W 2012 roku, 24-letnia Melissa postanowiła rozstać się ze swoim obecnym chłopakiem. Koniec szkoły i zmiana miejsca nauki sprawiły, że podjęła decyzję o zerwaniu. Robert Burton, jej chłopak, po kilku godzinach poprosił ją o ostatnie spotkanie... Melissa zgodziła się i umówiła z nim w pobliskim parku.

Zobacz też: NIEWIDOMA MATKA "ZOBACZYŁA" SWOJEGO NIENARODZONEGO SYNKA - JAK TO MOŻLIWE? 

Niestety, spotkanie okazało się tragiczne. Wściekły mężczyzna zaczął dźgać Melissę nożem, a następnie uciekł, zostawiając z pękniętą czaszką, połamanymi zębami, częściowo sparaliżowaną i wykrwawiającą się. Po przewiezieniu do szpitala, dziewczyna musiała przejść aż siedem transfuzji krwi, aby przeżyć.

 

Jednym z pierwszych osób, które dotarły, by pomóc Melissie był strażak i ratownik  Cameron Hill. To dzięki jego szybkiej i prawidłowej reakcji kobieta przeżyła. 

Zobacz też: O TAKICH OŚWIADCZYNACH MARZY WIĘKSZOŚĆ KOBIET 

Nikt nie pomyślałby, że taka tragedia może być początkiem... miłości. Niedawno Cameron postanowił się oświadczyć i to nie byle jak. Wydarzenie było huczne i odbyło się na stadionie drużyny Tampa Bay Rays na Florydzie w USA. Zszokowana całą sytuacją Melissa, była jednak bardzo szczęśliwa i oczywiście powiedziała magiczne "Tak".

Zobaczcie jak wyglądały zaręczyny! 

Zobacz też: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 15.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×