40 lat minęło jak jeden dzień - z życia Kate Moss

Najpopularniejsza brytyjska supermodelka skończyła właśnie 40 lat! Mimo swojego wieku wciąż jest jedną z najbardziej pożądanych modelek przez domy mody. Zobacz kim jest ta kobieta!

40 lat minęło jak jeden dzień - z życia Kate Moss 40 lat minęło jak jeden dzień - z życia Kate Moss

Przyszła na świat 16 stycznia 1974 roku w Anglii. Została odkryta w 1988 roku, na lotnisku w Nowym Jorku, przez Sarę Doukas. Od tego momentu zmieniło się całe życie nastolatki. Była zupełnym przeciwieństwem typu sylwetki modnej w latach 90.. Triumf święciły modelki takie jak Naomi Campbell czy Cindy Crawford. Były one wysokie i miały ponętne kształty. Kate Moss zaś, figurą przypominała chłopca. Nie oznaczało to jednak, że nie odniesie sukcesu. Wręcz przeciwnie.

Szybko odnalazła się w świecie mody. Podpisała kontrakty z domami mody takimi jak Gucci, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Chanel, Rimmel czy Bulgari. W trakcie swojej kariery pojawiła się na 30 okładkach brytyjskiego Vogue i 17 wydaniach magazynu W. Pracowała z takimi fotografami jak Mario Testino, Mario Sorrenti, Steven Klein, Juergen Teller czy Peter Lindbergh. Jej karierze nie zaszkodził nawet skandal z kokainą. Można powiedzieć, że po nim stała się jeszcze bardziej popularna i tak zostało do dziś. Na swoim koncie ma niezliczone ilości okładek magazynów, kampanii, sesji zdjęciowych i pokazów mody.

Związana była z wieloma mężczyznami. Byli to między innymi Johnny Depp, Leonardo DiCaprio czy Peter Doherty. Razem z Jeffersonem Hackiem zostali rodzicami Lily Rose, która przyszła na świat w 2002 roku. Szczęście odnalazła u boku członka zespołu The Kills Jamiego Hinca, z którym wzięła ślub w 2011 roku.

Zobacz najciekawsze momenty z życia Kate Moss:

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Instagram / Shutterstock
Dodał(a): Natalia Kazimierczuk , Sobota 18.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Czym są www.fiszki.pl? To karteczki na których znajdziesz mnóstwo angielskich słówek, zwrotów. To nauka bez stresów i komplikacji. Nowoczesna nauka angielskiego jest przeznaczona dla dosłownie każdego. Wystarczy wejść na www.fiszki.pl i ocenić samemu.
Dodano: 2014-01-25 21:44:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×