5 rzeczy, które powinnaś zrobić przed ślubem!

Zobacz, co koniecznie powinnaś zrobić, zanim staniesz przed ołtarzem!

iStock_80212375_LARGE.jpg

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Jednak w  szale ślubnych przygotowań często zapominasz o tym, jak zadbać o siebie.

Poznaj nasze wskazówki i bądź szczęśliwSZa jeszcze przed ślubem!

1. Idź na kurs gotowania. Może to być klasyczny kurs lub coś wyjątkowego - na przykład kurs barmański. Nie dla przyszłego męża, ale dla siebie. Gotowanie to umiejętność, która zawsze Ci się przyda. Dzięki niej zaskoczysz znajomych i zwyczajnie lepiej się poczujesz. 

2. Spełniaj się zawodowo. Po ślubie bardzo często zapominamy o własnym rozwoju, a kiedy pojawiają się dzieci, zwyczajnie brakuje nam czasu. Dlatego zanim zostaniesz żoną, idź na kurs językowy, o którym zawsze marzyłaś, skończ studia czy zdobądź awans.

3. Bądź niezależna. Pomieszkaj przez chwilę sama. Nie z rodzicami, ani z partnerem. Dobrym pomysłem jest współlokatorka. Zobacz, jak to jest gospodarować samemu czasem i pieniędzmi.

4. Wybierz się w długą podróż. Mogą to być wakacje z przyjaciółką, na których odpoczniesz od związku i spojrzysz na wszystko z dystansu. Dobrym pomysłem jest także podróż we dwoje- to gwarancja dobrych wspomnień, jak i możliwości poznania drugiej połówki w zupełnie innych okolicznościach.

5. Uporządkuj sprawy finansowe. Staraj się być niezależna finansowo. Kwestie pieniężne mogą na dobre zakłócić małżeński spokój, dlatego powinnaś jeszcze przed ślubem spłacić wszystkie pożyczki, które zaciągnęłaś, będąc singielką.

Pamiętaj, że aby związek był udany, każde z was musi być szczęśliwe na swój sposób - dlatego nigdy nie zapominaj o realizacji swoich celów

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 07.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×